Marmaray Gebze-Halkalı Hattı'nda 15 dakikada bir sefer

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Asya ile Avrupa kıtaları arasında kesintisiz demir yolu ulaşımını sağlayan Marmaray Gebze-Halkalı Hattı'nın hizmete açılmasıyla yüksek hızlı tren saat ve duraklarında değişiklik yapıldı" dedi.

Marmaray Gebze-Halkalı Hattı'nda 15 dakikada bir sefer

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan'ın açıklamalarından öne çıkan satır başları;

  • "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Asya ile Avrupa kıtaları arasında kesintisiz demir yolu ulaşımını sağlayan Marmaray Gebze-Halkalı Hattı'nın hizmete açılmasıyla yüksek hızlı tren saat ve duraklarında değişiklik yapıldı"

  • "Ankara-İstanbul-Ankara YHT hattında günde 2 seferin ilk durağı ve 2 seferin son durağı Halkalı İstasyonu oldu"

  • "Marmaray Gebze-Halkalı Hattı'nda 06.00-22.00 saatlerinde 15 dakika ara ile 142 tren, Söğütlüçeşme-Zeytinburnu hattında ise 06.00-24.00 saatlerinde 8 dakika arayla 144 tren hizmet vermeye başladı"

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Şu demiryollarını da özelleştirin bu iş devletin işi değil yeter artık Devlet demir yolu işletmez zaten personeli alışmış yan gelip yatmaya rezalet rezalet
Bu seferin tam olarak bitimi tamamlanmadan açılış yapılması ne komik.. Seçim yaptırımı bu olsa gerek.. Binmeden önce biraz daha düşünün derim Çünkü çalışmalar tam anlamıyla bitmemiş..
15dk bu soğukta beklenirmi donduk soğuktan insanlar üst üste seyahat ediyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler