Mersin'de üzerinde 1 yazan yumurtası bin liradan satışa çıkardılar

Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, "25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım" dedi.

Mersin'de üzerinde 1 yazan yumurtası bin liradan satışa çıkardılar

Mersin'in Silifke ilçesinde ikamet eden Ayşe Civelek'in beslediği tavuklardan biri üzerinde '1' yazan yumurta yumurtladı. Civelek üzerinde '1' yazan yumurtayı bin liradan satışa çıkardı.

İHA'nın haberine göre, 25 yıldır yumurta satan Ayşe Civelek, bahçesinde beslediği tavuktan üzerinde '1' yazan yumurta elde etti. Sabah saatlerinde kümesten yumurta almaya giden Civelek üzerinde '1' yazan yumurtayı görünce hayretler içerisinde kaldı.

"25 YILDIR İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY GÖRDÜM"

Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, "25 yıldır tavuk işleri ile uğraşıyorum. Tavuk alırım ve satarım. Çoğunlukla yumurta satarak geçimimi sağlıyorum. 25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım. Bin lirayı getiren üzerinde 1 lira yazan yumurtayı götürür" dedi. İHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bu kadına 1000 tl verenin...
şimdi bende çok merak ettim acaba bu yumurtaya bin tl verip alacak bir aptal çıkarmı memleketten diye..sonra düşündüm geçmiş tecrübelerime dayanarak çıkar mı çıkar dedim kendi kendime...
Tavuk hastalığından böyle olmuş teyzecim.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler