Mersin'de üzerinde 1 yazan yumurtası bin liradan satışa çıkardılar

Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, "25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım" dedi.

Mersin'de üzerinde 1 yazan yumurtası bin liradan satışa çıkardılar

Mersin'in Silifke ilçesinde ikamet eden Ayşe Civelek'in beslediği tavuklardan biri üzerinde '1' yazan yumurta yumurtladı. Civelek üzerinde '1' yazan yumurtayı bin liradan satışa çıkardı.

İHA'nın haberine göre, 25 yıldır yumurta satan Ayşe Civelek, bahçesinde beslediği tavuktan üzerinde '1' yazan yumurta elde etti. Sabah saatlerinde kümesten yumurta almaya giden Civelek üzerinde '1' yazan yumurtayı görünce hayretler içerisinde kaldı.

"25 YILDIR İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY GÖRDÜM"

Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, "25 yıldır tavuk işleri ile uğraşıyorum. Tavuk alırım ve satarım. Çoğunlukla yumurta satarak geçimimi sağlıyorum. 25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım. Bin lirayı getiren üzerinde 1 lira yazan yumurtayı götürür" dedi. İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bu kadına 1000 tl verenin...
şimdi bende çok merak ettim acaba bu yumurtaya bin tl verip alacak bir aptal çıkarmı memleketten diye..sonra düşündüm geçmiş tecrübelerime dayanarak çıkar mı çıkar dedim kendi kendime...
Tavuk hastalığından böyle olmuş teyzecim.
fırsatçılar yine iş başında... adam onu 1000 liraya alıp ne yapacak peki.. :DDDDDD zamanında flappy bird yüklü iphone 5 ve 5s ler 5-6 bin lira falan gibi . oyunu yapan adam bile ücretsiz koymuş markete ama oyunu çektikten sonra yüklü telefonlara istenen paralar.. ya da rte veya akp gibi plakalar istenen yüzlerce binliralar.. çok acayip ülkeyiz çok...
2 yazanı kaça satar acaba
@gidenlerden0078 2 yazan 2000 3 yazan 3000 4 yazan 4000.......................öyle yani :D
@gidenlerden0078 2.000 TL
Yumurta üzerinde Latin alfabesiyle 1 yazıyor. Bu tavuk lotocu mu?
komedi
o yumurtanın üzerindeki şekli bir (1) diye görenlerin gözünde sorun olduğunu sanıyorum. su kabağına benziyor deseler daha uygun olurdu.
Dünyanın sonu geliyor yetişin komşulaaar hugh
Arkadaşlar ileride daha da değerlenir diyerek aldım yumurtayı.Bence bu yumurta ileride kripto para gibi olacak, gerçi onu da 12bin dolardan aldım şu an 3bin dolar civarı ama ticari zekama güveniyorum yine de.
5 lira desin verirsem namerdim
Millet kafayı yemiş harbi
memleketim insanının anki durumu avantaja çevirme hali şu anda AKP plakalı araçlar para ediyor tabi ediyorsa
Diğer Haberler