Migros'ta hisse devri

Moonlight Capital, Migros'un sermayesinde sahip olduğu paylarını Kenan Investments'a devretti.

Migros'ta hisse devri

Migros, Moonlight Capital'in Migros'un sermayesinde sahip olduğu toplam 26 milyon 937 bin 336 TL nominal değerli paylarını, pay başına 26,00 TL fiyattan, Moonlight'ın hisselerinin tamamına sahip olan Kenan Investments'a devrettiğini bildirdi.
Migros tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Şirketimiz hisseleri ile ilgili olarak, bugün şirketimiz ortaklarından Moonlight Capital S.A. şirketimiz sermayesinde sahip olduğu toplam 26 milyon 937 bin 336 TL nominal değerli paylarını, bugün tarihli katılım sözleşmesi uyarınca grup içi hisse devri kapsamında pay başına 26,00 TL fiyattan, Moonlight'ın hisselerinin tamamına sahip olan Kenan Investments S.A.'ya tüm hak, yükümlülük ve takyidatlarla devrettiğini şirketimize bildirmiştir. Bu işlemle Moonlight'ın şirketimiz sermayesindeki payı devir tarihi itibarıyla yüzde 15,37'dir ve Kenan Investments S.A.'nın şirketimiz sermayesindeki payı devir tarihi itibariyle yüzde 15 sınırını aşmıştır". AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Migros kadar kazıkçı market yok. Çook çook pahalı en iyisi BİM :))
@sevda_girgin_1985 almazsınız olur biter kör değil yaa bu millet?
@sevda_girgin_1985 bimde eskisi gibi degil
@sevda_girgin_1985 bim de satılan zeytinyağı sahte,kaanbey kaşar peyniri de sentetik,inanmıyorsan zeytinyağını buzdolaba koyduğunda kristalleşmediğini,kaşar peynirini de yaktığında cayır cayır yandığını göreceksin, ama işin acı tarafı bu sahte ürünlerin hükümet tarafından tespit edilmesine rağmen halen satılmasıdır sizce neden?
OHHHHHHHHHHHHHH PASLAŞIN ÜLE BİRİLERİDE TAHTAYA BAKIP DURSUN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler