Otomobil alacaklara uyarı! Elinizi çabuk tutun

Bursa Oto Galericiler Odası Başkanı Hakan Yanık, bu yıl ikinci el otomobil piyasasında ciddi hareketlilik beklediklerini söyledi.

Yanık, araç almak isteyenlerin veya ihtiyacı olan vatandaşların oto kooperatiflerinde (oto-koop) uygun fiyata alabilecekleri araçların mevcut olduğunu vurgulayarak, "Dolar, eurodaki artışlar bize yansımadı. Yansımaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ticaret olsun, sektör dönsün diye kar marjlarımızı bile aşağı çektik. Şu anda oto kooperatiflerindeki fiyatlar cazip." dedi.

İkinci el otomobilde fırsat zamanı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Az yakan, azcık konforlu ortalama bi araba alayım derseniz 90bin vereceksiniz. Oda şimdilik. Ev fiyatı. 80 yıldır büyük şirketlerin ithal edip montaj yapmış, hükümet ses çıkarmamış. Şimdi diyorlar yerli araba yap. Ama işi verdikleri 5 firma, bugüne kadar ithal montajla bu ülkeye yular takmış firmalar. Bu firmaları kurtarıcı olarak belirlediler. Aselsan,TAI bu ülkenin yerli üretim teknoloji firmaları. 1 milyara ihtiyacı var yeni yatırım için, devlet vermiyor. saray yaptı 3 milyara... her neyse...
Seçimlere kadar eldeki sermayeyi otomobile bağlamak hiç akıl kârı iş değil.
türkiye de araç piyasası özeti, öncelikle oyunun adı papaz kaçtı, papaz da araba 50.000 ₺ araç satıldı, alan alsatçı 51 e sattı, alan alsatçı 52 ye sattı. alan kullanıldı ve ihtiyaçtan 50 ye satıldı. sonra alan alsatçı yine 51 e sattı alan alsatçı 52 ye sattı. en son alan sağını solunu çizdi km yükseldi, 45 e sattı, alan alsatçı 46, sonra alan alsatçı 47 ye sattı. üçkağıtçı alıcı km yi düşürüp geri 49 a sattı, alan 50 ye sattı sonra tekrar olay başa döndü. ,anlayacağınız papaz kime kalırsa ihale ona kalıyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler