Son dakika! ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in açıklamasının ardından dolarda son durum

Son dakika haberine göre, Türkiye heyeti ile yapılan görüşme sonrası açıklama yapan ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in açıklamalarının ardından Dolar/TL kuru geriledi.

Son dakika! ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in açıklamasının ardından dolarda son durum

Beştepe'de Türkiye ve ABD heyetinin görüşmesi sona erdikten sonra piyasalar yeniden hareketlendi.

Türkiye heyeti ile görüşme sonrası açıklama yapan ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Suriyede ateşkesin sağlandığını ve YPG'nin 120 saat içinde geri çekileceğini açıkladı. Pence'in açıklamaları sonrası dolar kuru geriledi.

Toplantı esnasında 5.88 bandında seyreden dolar toplantı sonrası açıklamalardan sonra 5.83 seviyelerine geldi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
5.92 bozdurduk iyi ki.
bu ülkede önemli birilerinin evinde döviz tuttuğu gerçeği ile birlikte kimsenin elinde döviz tutmasına sesim çıkmıyor lakin her gelişmede döviz alıp satan bundan kar etmeye çalışıp ekonomimizi içeriden parçalayan kimseler! boğazınıza dursun!
@master_mazy HERHALDE AYAKKABI KUTULARINDA DÖVİZ SAKLAYANLAR İÇİN SÖYLÜYORSUN DEĞİL Mİ.YOLLAR ,KÖPRÜLER VE TÜNEL GEÇİŞLERİ NEDEN DOLAR İLE HESAPLANIYOR DERSİN.
Ne Alâka önce şu siyasilerin elindeki dolarları çıkarttır sen.garibin elindeki üç beş kuruşla uğraşma
@giuseppe07 aynen kardeşim dolar sayesinde işimi bile bıraktım. işe falan gitmiyorum 1.5 yıldır. app yükledim dolar yükselince uyarı veriyor. bozduruyorum hemen. düşünce geri alıyorum. banka faizleri falan da derken her ay yatarak 15 bin civarı kazanıyorum böyle çok iyi gerçekten allah reisten razı olsun. ev aldım araba da yolda :))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler