Turkcell'den kamu çalışanlarına özel tarife

Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan milyonlarca kamu çalışanı, Turkcell Kamu Tarifesi ile iletişim ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek.

Turkcell'den kamu çalışanlarına özel tarife

Turkcell’in efsanevi Kamu Tarifesi, yepyeni avantajlarla geri dönüyor.

Kamu Tarifesi’nin benzersiz konuşma avantajının ve kamu çalışanlarına özel VINN teklifin yanısıra kamu çalışanları “Yaşasın Kamu” programına üye olarak ücretsiz güncel kamu haber paketinden, bilgi servislerinden ve kamululara özel alışveriş fırsatlarından yararlanabilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören Kamu Tarifesi’ni tekrar müşteri alımına açtı. KDV ve ÖİV dahil Sadece 40 TL karşılığında her yöne tam 1200 dakika konuşma sunan yeni Kamu Tarifesi, bu kez ücretsiz “Yaşasın Kamu” servisleri ve alışveriş avantajlarıyla geliyor. Turkcell, “Yaşasın Kamu” üyelerine farklı marka işbirlikleriyle 2011 yılında birçok indirim ve avantajlı alışveriş imkanı sunacak. Ayrıca, Kamu Tarifesi aboneleri, aşım riski olmadan Turkcell 3G VINN’la 4GB internet ayrıcalığından da ayda sadece 29TL ye faydalanabiliyor.

Ülke çapında çeşitli il, ilçe ve köylerde görev yapan öğretmenler, emniyet ve ordu mensupları, sağlık personeli ve diğer tüm kamu çalışanları, diğer operatörlerin benzer tarifeleriyle kıyaslandığında “en avantajlı” tarife olan Turkcell Kamu Tarifesi’ne geçebiliyor. Kamu Tarifesi’nden, diğer operatördeki numarasını Turkcell'e taşıyan, yeni bir hat alan veya mevcut Turkcell hattıyla tarifeden faydalanmak için başvuran tüm kamu memur, işçi ve emeklileri faydalanabiliyor. Müşterilerimizin kamu kimlikleri ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ni (TİM) ziyaret etmeleri yeterli.

Sevilengül: “Kamululara Dört dörtlük bir teklif hazırladık”
Turkcell’in sunduğu “kamu tarifesi ve servislerini”ni değerlendiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül şunları söyledi:
“Müşterilerimize çok önemli bir müjde vermenin heyecanını yaşıyoruz. Milyonlarca kamu çalışanının tüm beklentilerini karşılayabilecek dört dörtlük bir Kamu teklifi hazırlamak için gösterdiğimiz çaba, meyvesini verdi. Büyük ilgi gören efsanevi Kamu Tarifemizi hem yeni abonelerimize hem mevcut Turkcell müşterilerimize açıyoruz. Bu tarifenin yanı sıra ‘Yaşasın Kamu’ ile kamu çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik servis ve marka indirimlerini de sunuyoruz. Bütün bu avantajların üzerine özel VINN teklifimizle öğretmenlerimize, polislerimize, askerlerimize, çalışan ya da emekli tüm kamu çalışanlarımıza maksimum fayda sağlayacak A’dan Z’ye tam çözüm sunan bir teklif hazırlamış olduk. Kamu çalışanları tarafından beklenen, 2009 yılında milyonun üzerinde kişinin geçmiş olduğu bu tarifenin yine milyonlarca kişinin tercihi olacağını düşünüyoruz.

Ülkenin dört bir yanında hizmet verdikleri için mobil iletişimde kapsamanın değerini en iyi bilen kesim olan kamu çalışanlarımızın en uygun fiyatlarla daha fazla konuşma, daha fazla internet, daha fazla bilgi, daha fazla indirim yani ‘Daha Fazla Hayat’ fırsatını kaçırmak istemeyeceklerini düşünüyoruz.”

Kamululara Özel Turkcell 3G VINN Avantajı
En hızlı ve en kaliteli mobil internetin adresi Turkcell 3G, kamu çalışanlarının cebine geliyor. Kamu Tarifesi aboneleri dilerlese 14 Ocak tarihi itibarıyla, ayda tüm vergiler dahil yalnızca 29 TL ödeyerek paket aşımı ve sürpriz fatura riski olmaksızın Turkcell 3G VINN’la aylık 4GB ile yüksek limitli internet kullanım hakkına sahip olabiliyorlar. Abonelerin VINN için yeni alacakları hattın vergileri de Turkcell tarafından karşılanıyor. “Yaşasın Kamu”

Kamu çalışanları, “Yaşasın Kamu”ya üye olmak için KAMU yazıp ücretsiz olarak 2222’ye gönderdikleri takdirde kendilerine özel ücretsiz servislerden ve pek çok markada indirim ve avantajlardan yararlanabiliyor. “Yaşasın Kamu” dahilindeki Kamu Haber Paketi ile güncel kamu haberleri ve gündem otomatik olarak cebe gönderilirken Güncel Fatura Servisi ile ayda iki kez faturaları ücretsiz sorgulamak mümkün.

“Yaşasın Kamu” üyelerinin hiçbir ücret ödemeden yararlanabileceği marka avantajları:

KİĞILI Takım elbise alana kravat hediye
JOLLY TOURS Kültür turlarında tek ödemeye %20, 6 taksite %10, 12 taksite %5 indirim
TÖMER %35 indirim
FİNAL Final Yayınlarında ve Final Dergilerinde web ve 0212-3437600 no’lu Müşteri Hizmetleri’nden yapılan alımlarda %25 indirim
Yapı Kredi Emeklilik Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planı’nda 1 aylık ek katkı payı hediye. Üstelik yanında 3 aylık Multi Koruma Kaza Güvencesi Sigortası sadece 15 TL
Yapı Kredi Bankası Çok düşük faizli "Konut", "İhtiyaç", "Taşıt" kredisi
Üstelik konut kredisi alana DASK (zorunlu deprem sigortası) hediye
VARAN %15 indirim
Bimeks Notebook ve Netbook alımlarına %10 tutarında hediye çeki

Turkcell Kamu Cüneyt Arkın ve Ferhat Göçer’i Doktorluk Mesleğine Döndürdü
Turkcell’liler Yaşadı serisinin ikinci filmi olan Turkcell Kamu Tarifesi reklam filminde, televizyonun sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın Komiser Hüsnü ve Ali’si basit bir kağıt kesiği nedeniyle hastaneye geliyorlar. Komiser Hüsnü telaş içinde doktor ararken karşılarına bembeyaz önlüğüyle Ferhat Göçer çıkıyor. Turkcell’in efsanevi Kamu Tarifesi’ni çok avantajlı bir teklifle yeniden sunmasıyla, Ferhat Göçer’in şanı, şöhreti bıraktığı ve asıl mesleği doktorluğa döndüğü anlaşılıyor. Komiser Hüsnü ve Ali şaşkınlıklarını üstlerinden atıp duruma alışmaya çalışırken, asıl mesleği yine doktorluk olan ikinci bir ünlünün; Cüneyt Arkın’ın, başhekim olarak gelmesiyle ne diyeceklerini bilemiyorlar.

Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin hazırladığı Turkcell Kamu Tarifesi filmini Ömer Faruk Sorak yönetti, filmin yapımcılığını ise Böcek Yapım üstlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
türkcell den kurtuldum yaşasın tl ye geçtikten sonra türkcell tamamen azıtmıştı çok şükür vodafone ye geçtimde rahatladım harika herkese tavsiye ederim kurtulun türkcell den
aman abi türkcell orda kalsın kurtuldum nihayet bu nedir abi adamlar resmen bizi soydular yıllarca şimdi diğerine geçtim hem heryerde çekiyor hem de çok daha hesaplı hem de kendi aranda değil her operatörle yaşasın diğer operatörler kahrolsun türkcell
evet bende kamu eko pakete üyeyim GÜYA 29 tl sabit ücret 300dk diger operator 300 dk turkcelle dakikalarım kullanmadıgım bir sürü dakikalarım olmasına ragmen ne hikmetse 43 tl 51 tl fatura geliyo bu niye böyle dediginde efendim vergi var efendim iki tane msj atmmısın yok söyle yapmıssın yok böyle yapmıssınız ondan öyle bundan böyle hepsi yalan hepsi kandırmaca alayı ückagıtcı bunlar tek yaptıkları ellerindeki kazıkları renk rnk boyayıp bizlere ittirmek sakın aldanmayın o 40 tl yarın size 80 tl olarak gelirsede bagırmayın canım yandı diye benden söylemesi ben iki aydır bagırıyom haberiniz olsu
Diğer Haberler