Yaşlıya en az 1000 lira maaş verilecek

Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi Kurulması, yaşlılık aylıkları için 1000 liranın alt sınır belirlenmesi gibi düzenlemelerin de bulunduğu kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi

Yaşlıya en az 1000 lira maaş verilecek

Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi Kurulması, yaşlılık aylıkları için 1000 liranın alt sınır belirlenmesi gibi düzenlemelerin de bulunduğu kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
emekli olmaya gerek yok o zaman
@magendavid türkiyenin tek kurtuluşu hıristiyan birliğini kabul edip hıristiyanlaşmaktır
@magendavid Ne kadar ballandırılarak anlatılmış ve vurgulanmış. Vermeyi düşündüğünüz 1000 liralık sadaka maaşı 3 aylık toplamına aittir.San ki her gün ceplerine koyuyorlarmış gibi göstermişler ve AKP' nin en fazla oy aldığı kesim okuma yazması az olanlar veya olmayanlar, fakirler ve garibanlar, sözde dindar geçinenler ve de boyunduruk altında yaşamaya özen duyanlar yani eskiye özlem yeni adı osmanlıcılık peşinde koşanlar. Eeeee ne dersiniz önümüz seçim, ne yaparsın. Kendini satacaklar mutlaka vardır, Yıllık bir ramazan kolisine ve bir ton linyit(yerli ve millidir) kömürü ve de az bir sadaka.
hemen yaşlanip o parayi almak istiyorum :))
mezarda emeklilik olan bir ülkede yani 65 yaşında oluyor ve maaş zaten kuş gibi o zaman yaşlılık maaşı da 65 yaşında ne gereği var SGK ya
@ates_1977_hlnfo 65 yaş ihtiyarlık ve yoksulluk maaşı üç ay da bir ödeniyor. Bağkurdan ve sigortadan düşük ve orta basamaktan emekli olursan 1000 lira nın az üzerinde 1000 liranın altında aylık maaş alırsın ama yaşlılık maaşında üç ayda bir toplam 1000 lira yapacaklarmış.bir eşeğin bile asgari yem(arpa+kepek) ve saman parası da 3 aylık bu kadar tutuyor.Fenni yem,silaj ve yonca olmadığı halde.İnsanımızın ve insanlığa verilen değeri düşünmek hem de çok düşünmek lazım.
@ates_1977_hlnfo dagilgan devlet bedava paramı dağıtsın sende üst sınırdan yatır sgk nı o zaman!
Hükümete teşekkürler. Sayelerinde iş ve para dağıtılıyor(!) Bunu herkese dağıtırsanız daha adaletli olur. İşde parada yandaşa olmamalı. Teyzemizin engelli maaşı kesildi ve bağlanması için akepe il teşkilatına gidin dendi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler