Ev sahibi olamak isteyenlere TOKİ'den müjde

Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca kişi TOKİ projelerini ve ilanlarını yakından takip ediyor. Özellikle dar gelirli aileler için güzel imkanlar sunan TOKİ, 269 lira taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. İşte kira öder gibi alınabilecek evler.

TOKİ, yurdun birçok bölgesinde konut yapımına tüm hızıyla devam ediyor. İşte TOKİ'nin düzenlediği tüm Türkiye'de alabileceğiniz en ucuz konutlar...
(Alfabetik sıra ile ilerlenmiştir.)

Dar gelirliye aylık 269 TL taksitle konut müjdesi!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
çok güzel dar gelirli diyor ancak gidip dağın tepesine otobüsün bile yarım saatte bir geldiği yere sivasta toki yapıyorlar hemide 58 m2 ve önden kayıt parası 2000 tl + çıkarsa 18000 tl peşin gerisi 15 yıl 670 tl taksitle bu nasıl bir dar gelirliye ev anlamış değilim asgari ücretle çalışan birikimi olmayan hayatta bu evi dahi alamaz . Devlet yöneticilerinin yaptığı bu kadar işte adı sar gelirli az bi paran varsa seni kümes kadar tek balkonlu eve sokuyorlar .
Trabzon Yıldızlı daki 150 Adet 1+1 Toki nin yaptığı Konut beş seneden beri Çürümeye terkedilmiş.Yokmu dur bunları bir gören.Neden bu konutları boş tutup çütütürler.
Trabzon Yildızlı Toki 1+1 Konutları da öyle kira öder gibi verilecek diye yapılmıştı.Burada yaklaşık 150 konut Beş sene dir boş ve çürümeye terkedilmiş durumda.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler