Bu ekmeğin fiyatı 80 TL

Bilecik'te tanesi 80 TL'den satışa sunulan 8 kilogramlık dev Osmanlı ekmeği görenleri şaşırtıyor.

Osmanlı zamanında savaşa giderken yapılıyormuş. Buzdolabında saklandığında 6 ay bayatlamıyor.

8 kilogramlık dev Osmanlı ekmeği görenleri şaşırtıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
ekmek yiye yiye mankafa olduk
insanları kandırmayın yazık günah hayırlı mubarek günü 80 tl ye ekmekmi olur
Taze mis gibi ekmeği günlük alıp taze taze tüketmek varken bu kütük gibi ekmeği almanın mantığı nedir ki? Bir iki dilim alır yersin neyse de fazla almak mantıksız.
Bozulmaz tabi. Genetiği değiştirilmiş 52 kromozomlu buğdaydan yapılıyor da ondan. Evlerinizde bayatlayan ekmeklerinizde küf görüyor musunuz artık?
sen nerden alıyosun ekmeği
bu tür panayırlar tamamen tuzak sahte ürünleri orjinal organik adı altında fahiş fiyatla satma yeri hani osmanlı zamanının dünyadaki huzuru , unu, mayası,inançlı anneleri bunların hepsi bir araya gelmedikçe tadını bulamaz.
Sanki unlu mamül değil de hindi eti satıyorlar. Kocaman hindi alırım bu paraya..
ekmek sıkıntısı olsa neysede günlük tazecik almak varken niye alayım ki..
Tercih etmem ...
Yapılan yorumlara bakıldığında insanlar zerre kadar bilgisi olmadığı konularda bile yorum. yapıyorlar. Sorgulama yok, araştırma yok. Gelelim habere. Habere konu olan ekmek osmanlıdan ziyade anadoluda kullanılan bir ekmek biçimidir. kimi bilgiden yoksun yorumcuların aksine eski tip buydaydan, arpa,yulaf,çavdar unu , rojene ile eski yöntemlerle imal edilen çok besleyici ve sağlıklıbir ekmektir.
Dunyaya bi melek inipte fakir icin satılan 70 kuruşluk ekmege engel olup isyan edenlere ve 80 tl degerindeki ekmek satanlara zengin için yapilan ve yine fakirin alamayicagi fiyata satan kisilere şöyle Osmanlı tokadi degilde ALLAH in tokadiyla karşılık versede bu zihniyette ki sozde muslumanlar bi kendine gelse
Yahu pes zaten normal ekmeğide dolaba koysa oda bayatlamıyor! ztn dolabınızdaki hangi ürünü 6’ay boyunca tüketmedinizki kanmayın bunlara!
Ee tabi iste OSMANLI ZENGİNLER İCİN YAPİLAN EKMEK 80 TL SATİSİ SERBEST ANTALYA DA 70 KURUSA SATILAN FAKİR ALLAH İÇİN FAKİR DOYSUN DİYE SATİLAN EKMEK YASAK SİZCE BURDA KİMLER MUSLUMAN SOYLESENİZE BU ALLAH İN BİLECEGİ BİSEY ANCAK ARADAKİ FARKA BAKARSANİZDA COK TA NET
fırından bir liraya aldığım ekmekte hiç bayatlamıyor hemen yiyorum çünkü :))) bu ekmeğide hemen yiyeceğimize göre tabiki bayatlamıyacaktır :)))))) ekmeği mutfakta altı ay dursun diyemi alıyoruz yoksa hemen yemek içinmi alıyoruz. nedir efendim 6 ay bayatlamıyormuş gidin işinize 6 ay mutfakta duran ekmeği ben ne yapayım..
geçenler 70 liraydı okumuştuk haberlerde demekki ramazandan dolayı bunada zam yapılmış :DDD
TEKİRDAĞADA GELMİŞTİ HİÇ BEĞENMEDİM ÇÖPE GİTTİ
bu bizim bildiğimiz köy ekmeği, başka bir özelliği yokki. Osmanlı adı altında fahiş fiyata satıp enayileri söğüşlüyorsunuz. 1 Kilo 10 TL. çoooooooook pahalı.
isim tamamen ticari hile de fiyatını kgr üzerinden düşünmek lazım. fırından aldığımız ekmek kaç gram ve kaç lira?
birşeyi de abartmayın yahu tamam uzun ömürlü de 80 Tl nedir arkadaş
Diğer Haberler