Karşılıksız 30 bin TL verilecek!

Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında 18-40 yaş aralığındaki genç çiftçilerin yararlanabileceği proje başvuruları 30 Nisan’da sona erecek.

Başvurusu kabul edilip onaylanan genç çiftçilere 30 bin TL'ye kadar hibe ödeme yapılacak.

Son tarih 30 Nisan

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
hükumet acilen borç batağına saplanmış sabit geliri olan bodrolu çalışan ve emeklileri tesbit etmeli bunlar için zenginlerden bir fon oluşturmalı bu çaresiz insanları borç batağından kurtarılıp toplumdaki zengin yoksul barışını yeniden tesis etmelidir bunu yapmak zor gibi gözükebilir ama aslında çok kolay çünkü bu insanların borçları zenginler için gölde bir kaç damla gibi kalır böylece ülkeye barış ve kardeşlik gelecektir
hibe verilen projeleride yayınlayın da, bilelim kime gitti paralar. yoksa bu parayı indirme projesimi.
@ozangulek aynen öyle kardeş.biz zamanında ahır yaptık inek almak için ziraat banka gittik para kalmamış hepsi Mehdi eker'in ahbapklarına gitmiş.
@ozangulek sen hala bu soruyu soruyorsan senden birşey olmaz. gir bak nelere destek alabildiğine
yıllardır tarım projesi,çiftlik projesi,genç yatırımcı projesi diye yandaşlarına para dağıttılar.çevremize baktığımız zaman yol köprü dışında bi yenilik yok.karnınız doymuyor anladıkta gözünüz doysun be vicdansızlar.bu paralar bizden çıkıyor.yolsuzluğun dibine batmış bu mahlukatlar
@yunus_yildirim_a0 aynen öyle oldu....
DE GET BE...ADAMLARINA DESENE...18 YAŞINDAKİ NE ANLAR SİZCE....YE BABAM YE DİYORLAR DESENİZE....
İnşallah her bosvuru kabul edilir göstermelik birşey olmaz 100 kişi müracaat eden olur 1 kişi ye verirler onuda manşet yaparlar verecekleri hayvanlar kaliteli olmalı birileri zengin olmamalı 35 koyun vereceğine et ırkı 15 tane kaliteli ver 3 genç çiftçi yararlansın 6 düve vereceğine kaliteli 2 gebe süt düve si ver 3 kişi yararlansin bir yerine 3 kişi ekmek yesin kuzular çift yavru yapan et ırkı olsun 1 sene sonra gençler ikiye hayvan sayısı nı çıkarsın duveler doğum yapsın gençler sütten kazansın Tarım elden gidiyor et Kaç para ey yetkili ler yapaçak olanlara hepsine tam destek verin
her köyden en fazla 1 kişiye çıkma şansı var..
bu para hiç bir vatandaşa gitmiyor.bundan sadece yandaş ve yalaka gurubu yararlanıyor..nalet olsun düzeninize.dosyayı hazırlasakta kırk dereden kalburla su taşıttıyorlar.
arkadaşlar yalandır palavradır bakın ben başvuru yaptım 7.500 tl projeyi hazırlayana istiyorlar yaklaşık 12.000 tl ile 15.000 tl arası danışman yani bu işinizi halledecek takip edecek şahıs sonra kalkıp projeyi veriyonuz içeri onlar gelip bakacak ha onaylanmadı köküne kadar giriyo anladınız :)
dönüm başına verilir destek bu ne saçma tarım politikası dönüm başına çiftçiye destek ver çiftçinin hakkını böyle öde kendi yandaşlarına veriyonuz parayı ülkedeki her çiftçiye teşvik ver birinin hakkını diğerine vermek olmaz.Politikanız batsın sizin yazıklar olsun hak yiyene
Bakanın yanına gidip yardım isteyen kanser hastası kızın eline 100 lira sıkıştırıp kaçmaktan bir farkı var mı bunun? AKP zihniyetinin özeti.
akp seçim öncesi bu çırpınışların bir işe yaramayacak.
hepsi hikayee yandaşların ceplerini doldurma taktiği
hukukun üstün olmadığı.kutuplasmanin arttığı belirsiz ortamlarda kuru faizi tutamazsınız bu destek bilinçsiz yandaşlara verilecek oy parasıdır üretime katkısı yoktur.sonuc hüsrandır.
Tarıma el verişli hazine arazilerini devlet işlemelidir,işlmek için de insan çalıştırmak zorunda kalacağı için devlet hem istihdam sağlamış olur,hemde gıda tarım ve hayvancılık yaygınlaşır,dış ihracat iç ithalat değerleri artar,böylelikle devlet bundan hem gelir elde eder hemde istihdam sağlar,bulgaristan sığırlarını değil kendi sığır ve küçük baş hayvanlarımzı tüketiriz.Aksi halde o işten bir cacık çıkmaz adam 30.000 tl alır yeme ayrı para verir,mazota ayrı para verir,ürettiği ürünü market 5 tl ye satarken mazdabal 1 liraya alır.devletin verdiği 30.000 tl de çöp olur,devlet yine zararda.
30 binlira ben size vereyim kumda oynayın 30 bim lira nedir loo
Gerçekten bu işi herkes yapmaz bu iş sevgi ile olacak iş çapa ister güç özveri fedakarlık ister Müracaat eden her genç kardeşim i kutlarım Bu Türkiye için önemli bir proje ve her müracaat eden genç e bu yardım mutlaka yapılmalı Türk tarımı gerçekten elden gidiyor Ufacık Hollanda dan canlı hayvan alıyor uz oda 3.sınıf kalite canlı et İtal ediyoruz Burası Türkiye Tarım ı hayvancılıği dünya ya bizim öğrenmemiz gerekir ken bizim satmamiz gerekir ken çok yazık bu gençlerin önünü bari acin
hep yalan dolan şişirme işler... bu işler Türkiye yi kurataramaz.. var olanı satıp memleketi sahipsiz HAYDUTLARA teslim etmeden yeni mantıklı üretime dayalı tesisler kurmak yada kurdurtmak lazım....
hamili yakınımdır kartıyla gelene verilir mutlaka:)
Yandaşlarına dağıtacaklar paraları. Yandaş değilsen temel reisin ıspanağını yersin ancak
Emekliler nasıl olsa yaşlılar.3-5 gün sonra ebediyete intikal edecekler.Oy getirileri de o kadar önemli değil.OY ANAM OY.
mümkünse fakir çifçilere verin. Öne sürdüğünüz kriterlere sahip zenginlere değil.
Bi 30 binde çiftçi harcayacak cebinden, sonra olan onun 30 binine de olacak, ne organik üretim kaldı ne tarım, bize gdo lu kimyasallı yedirirsiniz, yurt dışını beslersiniz, sorun millete salatalık domatesin kokusu bile yok ne yediğimiz belli değil. 10 yıl sonrada kanser sayısı artacak.. neden artacak acaba..
yeter,bukadar dağıttığınız PARA,İNEK,KOYUN,BALIK,YUMURTA,milleti tembelliğe alıştırıyonuz
Diğer Haberler