Prim borçlarının yeniden yapılandırılmasıyla büyük avantaj

TBMM’den geçen borçların yeniden yapılandırılmasına ilişkin yasa tasarısı, önceki yasalara göre büyük bir avantaj sağlayacak.

Yapılandırılan borcu peşin ödeyenler, gecikme faizinin yerine hesaplanan enflasyon farkının yüzde 90’ından kurtulacak.

Bin lirada 517 TL avantaj

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
BORCUNU ZAMANINDA ÖDEYEN ENAYİ Mİ...
@asarpdag Zamanın da ödeyen enayi değil. Parası vardır ödemiştir. Düzenli ödemelerini yapmayı seven birisidir. vs vs. Taktınız sizde zamanında ödeyen enayi menayi. Zamanında ödeyen nedir bilmem de, Devlete ödemesi gereken parayı zamanında ödemeyen nedir onu tartışalım.
Yav ne alaka. Bir insan zor durumda olabilir, ödeyemebilir. Şimdi af geliyor diye adamın suçu ne. Kaldı ki bu yılların olan bir şey eğer rahatsız olan varsa o da ödemesin nasılsa ilerde yeni aflar gelecek o zaman ödersiniz..
@asarpdag YOOOK....
@clickonline Kardeşim kendinle çelişme.. Adam ödememiş affedip yeniden yapılandır , kıt kanaat ödemiş tek derdi borçlu kalmamak olan adam belki yemesinden içmmesinden kesmiş nasıl olurda hak tır bu hakkkkk
Evet maalesef
@sefa_kuzu Bu mantıkla ne hale düşecek millet haberin yok cahil cühala
@bengeliyorum Yahu yine kesecek yemesinden içmesinde faizi ile hemde. Ne diyorsun ? sileceğiz demiyor yapılandırcam diyor devlet faizi. Zamanın ödeyince gırtlaktan sonra ödeyince farklı yerden mi feragat ediliyor.
bende bundan sonra hic bir vergimi ödemiyecem nasıl olsa 3....5 senede bir af cıkıyo fayızsız ilavesin bugun ödeyecegimi 5 yılsonra ödemek varken neden ödeyim zamanında ödeyenler aptal durumuna düşüyo bundan sonra bende ödemicem hic bir vergimi
@emekli.kurt AMİN İNŞALLAH ÖDEMESSİN DUAN KABUL OLUR
işsiz adama durduk yerde borç çıkartıyor sonra indirim yaptım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler