Türkiye'nin en değerli markaları belli oldu

Brand Finance'in araştırmasına göre, Türkiye'nin en değerli markasının değeri 2 milyar 42 milyon dolar...

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" çalışmasının 11'incisini tamamlandı. İşte en değerli markalar:

Zirvedeki isim değişti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
bunların bi çoğu bize ait değilki be kardeşim keşşşşke milli sermayenin olsaydı ŞEKER fabrikamız varmı la bizim
Sende milli ve yerli olsan bu kadar fabrikada yatıp boşa milletin alınterini yiyen e bel bağlayacağına çalışan üreten bir birey ol seninde şirketin adı yazılsın. Fabrikada asgari ücretle çalışmaya razı olup sonra patrob çok kazqnıgpr demekle ülke kurtulmuyor. Üret geliştir iş veren ol
kaçı TÜRK?
thy turkcel ykb akbank halk bank ziraat bankası vakıfbank isbank bim ülker yeterlimi?
@oozn turkcell malesef çoğunluk olarak turklerin değil ülkerde türk değil yıldız holding çoğu hissesini sattı thy’nin hisselerinin sadece %26’sı devletimizin elinde kalan hisseler yabancı,özel kişilerde.En Türk olan YKB ve Halkbanktır heralde.Bu demek değilki bu ğlkenin markası değil bunlae,her büyük firmanın büyük yabancı yatırım ortakları olabilir marka hangi ülkede doğup faaliyet vermeye başladıysa o ülkenin markasıdır,bu hiçbirşeyi beğenmeyen ve karalayan tayfaya ayak uydurmamak lazım.
@akbul22 devlet bankaları dışındakilerin hepsi yabancıların elinde çoğunluk hisseleri yabancılara geçmiş durumdalar. Yani artık Türk değiller.
TÜRK telekoma güzel olmuş bende internet hattımı taşıdım adil kullanım kotası politikası düşük hızlara faiş fiyatlar ile daha beter olsun 300 tl aylık benden 16 mb internet icin para alıyorlar fir adil kullanım kotuasız olduğu için 300 tl ney lan şimdiki operatörüm 67 tl 35mb kota falanda yok
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler