Yaşlılık maaşı iki katına çıkacak!

Hükümetin üç ayda bir 797 lira olan yaşlılık aylığının bin 500 liraya çıkarılmasına yönelik düzenlemesi on binlerce vatandaşın yüzünü güldürecek.

Hükümetin yaşlılık aylıklarının iki kat artırılmasına yönelik düzenlemesi, 65 yaş üstündeki muhtaç, güçsüz ve kimsesiz durumdaki 618 bin 162 vatandaşın yüzünü güldürecek.

618 bin kişinin yüzü gülecek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Allah rızası için şu asgari ücretede bi el atsanız..
3 AYDA BİR NE KADAR EDİYOR - 1 500 T.L. YANİ AYDA SADECE 500 T.L. GERİSİNİ SİZ HESAPLAYIN LÜTFEN! BUNU DA 30 GÜNE BÖLECEK OLURSAK EDİYOR - 16,66 T.L. GÜNLÜK. BUGÜNE KADAR BU RAKAM 8,33 T.L. İMİŞ!!! İŞTE SİZE 16 YILDA GELDİĞİMİZ NOKTA!
ulan secim ve koltuk sevdasi nelere kadirrr verdikce veriyorlar kimsede sindiye kadar nerdeydiniz diye sorgulamiyor al parayi kapat gozunu he de tamam
Allah devlete zeval vermesin.
@xmehtapx2010 AMİN
ha gayret işçiye memura 16 yıldır yaptığınız zulüm içinde bi %50 zam gönderin
Birde Asgarî ücreti düşünseniz 16 yaş için 1800TL, 18 yaş ve üstü Bekar için 2000TL, 20 Yaş Evli Eşi çalışmayan ve en az 2 çocuklu oların ise 3000TL olmalı ki bu da enaz olmali tabi bu oran hiçbir şekilde memurları etkilelememeli
REİSİMİZ MEMURUN SESİNE KULAK VERİP BİR UCUNDAN DA MEMUR'A VERSENİZ.ON NUMARA OLURDU.
elimizden almayında seçimden sonrada kandırdik dersiniz
kimsenin 30 yıl 25 yıl pirim yatırmasına gerek kalmadı devletimiz yakında herşeyi kendisi halledecek ssk kadan pirim yatıran 900 tl alıyor hiç pirim yatırmadan aylık 500 tl böyle giderse tembellik başlar kimse ne çalışır ne pirim öder böyle emekli olur arada bi fark kalmadı daha bide kimse REİSİ yönetimini beyenmiyor sağlık beleş aylık pirim yatırmadan emekli aylığıda beleş daha ne yapsın reis getirsin lokmayı ağzınızadamı koysun herşey beleş eyer millette gidip oyunu ittifak hariç başkalarına verirse nankör yani param yok deyipte hastaneye gidiyorsun bedava aylık alıyorsun çok güzel uyğulama
yazıklar olsun eyt nerdeeeeeee
bunun adı olsa olsa "kaşıkla verip kepçeyle alacağız!" olurdu.
Rabbim uzun adam recep Tayyip erdoğanı .başımızdan eksik etmesin
dağıtın bakalım birde populizm yapmıyoruz diyorlardı. Bu paralar yine bizden çıkacak.Ben şimdiye kadar en çok beğendiğim seçimlerde populizm yapmayan uygulamalarıydı. Bu yüzden artık destek vermeyeceğim.
2008 ssk kanununa emekçinin cebinden kat sayı ile oynayıp emeğin alın terini caldiniz şimdi show yapıp para veriyprsunuz. toprağın altıda var. Nasıl hesap vereceksiniz etüt siyasiler. Ey halk youtube ali Tezel li nin Kasım 2017 deki programını seyredin. 1: 32 dakika herşeyi orada anlatıyor. gayrı millisafi hasiladan Emekli nekadar alırken şimdi nekadar alıyor. seyredin bakın biz çalışanları nasıl kandırmışlar.
Emekli maaşı artışlarından ne haber..Bayramlık ikramiyeler seçim geçene kadar.seçim gittimi oda gider...İntiba tan bi haber varmı .oda yok....yoksa sanırım çok şey yok.
emwklilikte yaşa takilanlara haklarini verin . bos vaadler. yapmayin.
acıkta memura verrrr bayıltınız vallaaa
abi özel sektör çalışanlarınada bi kıyak yokmu?
Seçim rüşveti. Ama olsun. Milletin parası millete gitsin
İYİ GÜZEL PEKİ NEDEN 2.000 YILINDAN SONRA EMEKLİ OLACAKLARA İNTİBAK YOK HARAM'MI,BAĞIŞ'MI,GÜNAH'MI,YOKSA BABANIZIN KESESİDENMİ GİDİYOR 32 SENE ÇALIŞIP 10 BİN İŞ GÜNÜ ÖDEMEYE VERİLECEK PARA 1575 TL ÖYLEMİ YAZIKLAR OLSUN PARAMIZI ELİMİZDEN ALAN İÇ EDEN SİZSİNİZ ÇALIŞANIN HAKKINI YERİ GELİNCE ALINTERİ KURUMADAN VERECEKSİN DİYEN SİZ HAKKIMIZ OLAN PARAYI ELİMİZDEN ALAN SİZ YÖNETİMDEKİLER SONRA BAĞIŞ BAYRAMLARDA İKRAMİYE VERECEĞİZ KİMİN PARASINI KİME VERİYORSUNUZ HAKKIMIZ OLAN MAAŞI VERİN.
Sen önce emeklinin intibak ını ver
HEP EMEKLİLER HEP !!!! BU ÜLKENİN LOKOMATİFİ İŞÇİLERE HİÇ BİRŞEY YOK !!!!
hergün seçim olsa ne iyi herhün yeni müjde. Kaşıkla verdiklerini kepçe ile alırlar mı acaba ?
HANİ PARA YOK EMEKLİLERE İKRAMİYE VERİLİRSE BÜTÇE ÇÖKER DEMİŞTİNİZ ŞİMDİ BU PARALAR NEREDEN VERİLECEK.TOPUNUZ YALANCISINIZ.
Keşke seçimden önce gelseydi bu düşünce akıllara.....
İnşallah kaybedersiniz. Kazanırsanız şayet burnumuzdan yine fitil fitil getirirsiniz.
HAYATI BOYUNCA VERGİ VERMEYENLER, YİYİP İÇENLER SON GÜNLERİNDE DEVLET BAKACAK. VE HAYATI BOYUNCA VERGİ ÖDEMİŞ İNSANLARLA NERDEYSE AYNI TUTULCAK. HERKESE RÜŞVET HERKESE YALAMALIK. OLUMSUZLUK YARATIR. YETER BU ÜLKE DİLENCİLİK İSTEMYİOR. FABRİKA KURUN ÜRETİM YAPIN. İNSANLAR SİGORTALI ÇALIŞSIN. ZATEN HALK RAHATLAYACAK.
secıme kadar dagıtın sonrasını görecez
inanmayın abiler kanmayın dostlar bunlar tamamen seçim vaadi..
lan inanmayın bunlar tekrar iktidar olduğunda size gömmeye devam edecekler tamam gömülmeye alıştınızda biraz uyanık olun açın gözünüzü.
EYT yani EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR mühür sen.16 yıldır seni adam yerine koymayanlardan hesap sorma vakti.
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR unutuldu. 16 yıl boyunca unutuldu yine unutuldu. Eyyy EYT mağdurları mühür sen de. Seni unutanları sende unut.
seçim bu sefer çantada keklik değil adamlar kesenin ağızını iyi açtılar bana da 400 tl zam geldi ama ben oyumu satmam babasının parasını vermiyo ki
İş bununla biterse hoş, yarın akaryakıta %50 ekmeğe suya % 100 zam gelirse beni dedi dersiniz.
yasa takılan emeklılık yaşını ındırın yoksa secımde oy yok sıze
SORU(YORUM)!!! ASGARİ ÜCRET(Lİ) NE OLACAK?
bı gülme geldi tutamadım kendimi!
şimdiye kadar aklınız nerdeydi kaybedeceyini anlayınca rüşvetmi veriyonuz yazıklar olsun size
Taşeron ne olacak halen aynı maaşla çalışıyor.Böyle kadromu olur Allah aşkına...
AKP SEÇİM YATIRIMI YAPIYOR. PARA MİLETİN DEYİNCE VERİRLER CEVAP. MİLLETTE BİZİM.
@necmettinkk Gel Bakalım Muharrem gençlere kaynağını dahi gösteremediği paradan 1000 TL vermeyi vaat ederken ( yıllık maliyeti yaklaşık 13 Milyar TL) iyi hükümet emekli ve yaşlıya verince seçim yatırımı bırakın bu çifte standardı. Gençlere aylık 1000 TL verecek gençler ne çalışır ne okur bunumu istiyor Gel Bakalım Muharrem
Diğer Haberler