Bakan Selçuk: İşsizlik ödeneği ile kısa çalışma ödeneği ödemeleri 31 Mayıs’ta yapılacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 5 Haziran'da ödenmesi gereken işsizlik ödeneği ve kısa çalışma ödeneği ödemelerinin Ramazan Bayramı nedeniyle 31 Mayıs'ta yapılacağını açıkladı.

Bakan Selçuk: İşsizlik ödeneği ile kısa çalışma ödeneği ödemeleri 31 Mayıs’ta yapılacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ramazan Bayramı'nın 4 Haziran tarihine denk gelmesi sebebiyle 5 Haziran'da ödenmesi gereken işsizlik ödeneği ve kısa çalışma ödeneği ödemelerinin 31 Mayıs'ta yapılacağını belirtti. Bu sayede işsizlik ödeneği ve kısa çalışma ödeneğinden yararlanan vatandaşların ödemelerini bayram öncesi alabileceğini ifade eden Bakan Selçuk, vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını vurguladı. Selçuk, vatandaşların T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanları ile birlikte PTT şubelerine başvurarak ödemelerini alabileceklerini belirtti.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
sayin bakan. memlekette milletin cocuklari issizlik girdabinda. care bulun bulamiyorsaniz. sizde istifa edip issiz kalmayi deneyin. empati yapin.
Akp seçim üstü anlaşılmayan vaat ve ödeme gibi gözüken bak bizi kıskanirler diyerek seçmen avına çıkmışlardır kendi çocukları ve yandaşları zengin olmuş liyakat yalakalık olmuş halkı güya savaşan suriyeden bile patates ithali yapılmış halk 17 yılın sonunda kuyruğa sokulmuş saltanat kayıkları batmasın diyede anlaşılmaz ucu açık vaatler sıralanmaktadır Şimdi soruyorum Tayyibe ve Binaliye sizin çocukları gemi sahibi olmasını sizlerinde bizim abd gibi olmamızı kıskanıyor bu dış güçler masalına biraz daha ilaveler yapın bence
bravo eline saglık
sayın Bakanım söz verdiğiniz 3600 ne zaman vereceksiniz bakınız son Fetih yeriniz İstanbul'da elden gidiyor bence seçimden önce bir an önce verin
siz doymazsınız, 3600 ü verse 3700 ü de istersiniz! memur doymaz...
gitti bile hala farkına varamadinizmi
o iş yaş.bir de istanbul gidiyor değil çoktan gitti.anlayacağin o iş tamam
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler