Uçan otomobilin satış fiyatı açıklandı

İnsanlığın ve mühendislerin en büyük hayalerinden biri olan uçan otomobil için çalışmalar sürüyor. Birçok farklı prototip model üretilirken Slovakya'da geliştirilen uçan otomobil modeli Aeromobil'in satış fiyatı bile belli oldu.

Uçan otomobilin satış fiyatı açıklandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Türkiye'de aman satmasinlar yemin ederim bom boş gökyüzünde havada çarpişir bizim insanimiz sonra üstümüze düşerler o yetmiyor havada bir birlerine slm verirler
1.3 milyon dolar verip alir sonra tuplu gaz taktirir bizim millet ;)
İstanbula lazım fakat bu kez de havada trafik olur böyle gereksiz bir kalabalık var
Nasilki ilk O kocaman Telsiz gibi telefonlar bi araba parasina satiliyordu simdi ayaga dustu nasilki ilk normal arac ciktnda Dunya paraydi simdi benim gibi Hanzoda bile var buda oyle olucak su an 1.4 milyon dolar biraz seneler gectikce Normal fiyati bulur Ama Insaat sektoru yani Rant sektoru fena zarar eder Cunku 50 bine mal olan evi lokasyon diye diye 800-900 bine satiyolar bu araclar yayginlasirsa cok guzel Lokasyon kurar miillet uzaklarda isine gider gelir Sonra Yoldan para kazanan rantiyeciler Maf olur .Bizim Hukumette Yol yaptik kopru yaptik demez :)))
Yorumlar fena :)
Bizimkiler japonlara köprü otoyol yaptırsınlar hala, Slovakya bunları yaparken!!! Ama 450 kg bir araç için otomobil modunda 8 litre yakıt harcaması çok gibi geldi bana... (hemen kötüleyelim başkalarının yaptığı iyi işleri de eksik kalmasın;)
Diğer Haberler