İşte Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkan modeller

Dünyanın en büyük otomobil buluşmalarından olan Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı 68. kez kapılarını açacak. Markalar yeni elektrikli ve hibrit araç modellerini Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtacak. 2-22 Eylül tarihleri arasında açık olacak dünyanın en büyük otomobil etkinliklerinden biri olan Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı, birçok yeni otomobilin dünya prömiyerine sahne olacak.

Frankfurt Otomobil Fuarı bu yıl markalar için tam anlamıyla bir Dünya Prömiyerleri platformu oluyor. Birçok yeni modelin sergileneceği fuarda bu yıl yeni elektrikli ve hibrit araç modelleri görücüye çıkacak.

Birbirinden yeni ve gelişmiş otomobiller Frankurt’ta 10 gün boyunca otomobilseverlere sergilenecek.

İşte Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkan yeni elektrikli ve hibrit araç modelleri...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
2023 seçimleri yaklaşsın en iyi (yerli ve milli) arabamız peynir ekmek gibi satacak.. Yeterki bir seçim yaklaşsın görürsünüz siz çinliler :D
@pijelybomm bunu gerçekten inanarak mı yazdın?
1 yıldır hybtit toyota kullanıyorum çokta iy düşünerek aldım yiki almışım insanlar hybrit aracı tanımıyor ve önyargılı düşünüyor bence çok ekonomik
Şu hibrit aldatmacasından vazgeçin, adam gibi tek şarjla 500 km ve üzeri giden otomobil üretin ve 20 dk 3. kadrme şarj istasyonları yurt sathına yayılsın. Hibritler yalnızca şehiriçi için uygun, 50'yi geçince yine benzinle gidiliyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler