MTV 2020 yılında ne kadar olacak, hangi otomobil ne kadar MTV ödeyecek?

Ekim ayı enflasyonun açıklanmasıyla birlikte yeniden değerleme oranı da belli oldu. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde de (MTV) yeni rakamlar belli oldu.2020 yılında hangi otomobil ne kadar MTV ödeyecek?

MTV 2020 yılında ne kadar olacak, hangi otomobil ne kadar MTV ödeyecek? Motorlu taşıtlar vergisinde 1 Ocak 2018'den sonra tescilli taşıtlar için değerine göre vergilendirme yapılıyor.

2.01.01.2018 tarihi ve sonrasında tescili yapılan araçlar için ise yaş, motor hacmi ve aracın matrahına göre hesaplama yapılıyor.

2020 yılında hangi otomobil ne kadar MTV ödeyecek? İşte yeniden değerleme oranlarıyla birlikte yeni MTV tutarlarının tam listesi...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 81 yorum
devletime arabam fedaaaa
@aakp86 Devletmi vatandaş için var,vatandaş mı devlet için.Sen önce bu soruyu etraflıca düşün tart,bu kafayla çözmen çok zaman alacaktır eminim.
arabani satip parasini mehmetcik vakfina bagislamazsan ..... degilsin.
araban sende kalsın, kalsın ki vergisini alabilsin devletimiz ;)
keşke devlete gitse canım yanmaz . Aldığımız borçun ana parası kadar borcun faizine gidecek bu zamlar .
@aakp86 Senin bir araban var. arabayı alırken kullanırken devlete en az 4 araba parası ödüyorsun zaten... Kaçak saray biraz az tüketmeyi öğrensin
Araban olsa bol keseden atmazsin sizin geri kafalar yüzünden bu ülkede herşey e zam geldikce şükür çeker Müslümanım diye gecinirsin tok ne anlar acin derdinden
devletle akp yi karistirma.devlet dedigin ssn beniz.akp ise devleti cokertti
1000 odalı saraya başka nelerini feda ediyosun haremlik
BU ALINAN PARALARLA BEN BÜTUN YOLLARI 2 YE KATLAR HERYERE TÜNEL GİŞELERİ KALDIRIRDIM !!!
Çalışana %3-5 zam verenler vergi ve cezalara %22 zam, çalışanlara para vermezseniz tüm sistem çöker. Milleti inlettiniz, yazık!
Maaşa gelince enflasyon % devlet vergilerine gelince enflasyon %20 oh ne güzel ne güzel
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler