TOGG, Bilişim Vadisi'ne taşındı

Grup, faaliyetlerini 7 Ekim'den itibaren Bilişim Vadisi'nde sürdürecek. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), faaliyetlerine tüm birimleri ile 7 Ekim'den itibaren Bilişim Vadisi'nde devam edecek.

TOGG, Bilişim Vadisi'ne taşındı

Fikri mülkiyet haklarına Türkiye'nin sahip olduğu, küresel ölçekte rekabet edecek bir otomobil markası yaratma hedefiyle Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell, Zorlu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 25 Haziran 2018'de kurulan Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ büyümeyi sürdürüyor.

TOGG, bugüne kadar faaliyetlerini sürdürdüğü TOBB'un Levent'te bulunan binasına büyüyen ekibiyle veda ediyor. Grup, faaliyetlerine 7 Ekim'den itibaren tüm birimleri ile Bilişim Vadisi'nde hayata geçirilen yeni merkezde devam edecek.

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
ya yalan vallahi. bunların yapdigi işler yalan sözde. 2020 yılında yerli otomobile binecek tik daha fabrikasını kurum adlar 2020 yılından yerli uçağımız olacaktı uçağımızın u su yok vallahi billahi bunların hayatı yalan diğer partilerde hiçbir işe yaramaz
200binliraya yerli araç mi olur?
Milleti oyalama gündem yaratma başka birşey yok.
Kualisyonu arar olduk
wolkwagen fabrika kuruyor boşuna yerli malına yatırım yapıp zarar etmeyin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler