Türkiye’de 100 bin TL'ye kadar satılan ikinci el otomobiller

Otomotiv sektörünün en büyük veri ve analiz şirketlerinden Cardata, Türkiye’de 100 bin TL’ye kadar satın alınabilecek araçları sıraladı. 2013-2017 yılları arasında trafiğe çıkan modelleri kapsayan listede, 12 markanın 31 farklı modeli yer alırken Türkiye’de üretilen araçların sayısı dikkat çekti.

Otomotiv sektörünün en büyük veri ve analiz şirketlerinden Cardata, Türkiye'de 100 bin TL’ye kadar satın alınabilecek ikinci el araçların listesini çıkardı. 2013-2017 yılları arasında trafiğe çıkan modelleri kapsayan ve Haziran ayına ait 2'nci el araç fiyatları veri tabanından filtrelenerek hazırlanan güncel listede, Fiat Egea ve Fiorino; Renault Clio ve Megane Sedan; Hyundai i10 ve i20 ile Toyota Corolla Sedan ve Ford Tourneo Courier gibi Türkiye’de üretilen araçların sayısı dikkat çekti.

12 marka 31 farklı model yer aldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
kimse araba almazsa bu fiyatlar daha da düşer bence herkes beklesin bu fiyatlar daha da düşecek
benzin 7 tl. ama herkes trafikte maşallah. arabasız bir yere gitmiyorlar. bizim insanımız böyle yazık.birsürü vergi ödüyoruz. kazanırken vergi öde harcarken de vergi öde hala trafik tıklım tıklım. araba ucızlamaz abi böyle devam müstehaktır bizim milletimiz seviyor bunu.
Araba üretmeden araba fabrikalarından daha fazla kazanan ülkeyiz ! Almanya bizi zaten bundan dolayı kıskanıyor !
doğru söylüyorsun almanya bizi kıskanıyor türkiye nasıl olurda halkını bu kadar koyunlastirabildi diye
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler