50 yıllık Öger Tours da iflasını açıkladı

Thomas Cook GmbH çatısı altında hizmet veren Öger Tours, dünden itibaren Almanya’dan tüm seyahatleri iptal etti.

50 yıllık Öger Tours da iflasını açıkladı

İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasını açıklanmasının ardından Almanya'daki iştiraki Thomas Cook GmbH altında hizmet veren Öger Tours da iflasını istedi. 2019 yılında 50. yılını kutlayan ve merkezi Hamburg'da bulunan Öger Tours'un iflasının özellikle Türk turizmini olumsuz etkileyebileceği belirtiliyor.

TÜM SEYAHATLAR İPTAL

ÖGER Tours, Türkiye ağırlıklı olmak üzere Mısır ve Tunus gibi ülkelere seyahat paketleri satıyordu. Dünden itibaren Almanya'dan tüm seyahatler iptal edildi. Öger Tours sosyal medyadan satışların durduğunu, dış ofis, seyahat sigortası ve diğer ortaklar ile konukların düzenli bir şekilde geri dönmesi için ödeme yapılacağını açıkladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
şu anda tarihin en büyük ekonomik krizi ile başbaşayız.tek kurtuluş çaremizde Türkiye'de olan göçmenleri geldikleri yere yollamak.bunu büyük ihtimal bu hükümet yapmayacak çünkü avrupa ülkeleri açıkça rüşvet vererek Türkiye üzerinden göçü engellemeye çalışıyorlar.ama ne zmaan ki bıçak kemiği delecek bunlar kaçıp gidecek gelecek olan hukumet ilk işi ülkede bulunan 7-8 milyon göçmeni sınır dışı etmek olacak.ama severek ama zorla ülkenin işsizlik oranı yuzde 20 neredeyse göçmenlerin nufusu toplam nufusun yuzde 10 durumu anlayın artık
Özellikle vasıfsız göçmenler ülkeden çıkarılmalı. Ona buna acıya acıya acınacak duruma düştük.
Dijitalleşme sürecini takip etmeyen şirketleri bekleyen sonuç bu. her yerde büro açalım mantığı ile devam edilirse her büronun kira, çalışan ücreti, .... vs gibi işletme maliyetleri ile başa çıkmak için fiyatları yüksek tutmalı ama aynı otelin aynı odasını daha ucuza satan firma elbet çıkacak. Dijitalleşme önemli. Eğitim Şart.
bu Öger Tur da 5 yılda bir iflas ediyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler