BASIN BÜLTENİ-Casper Excalibur E600 modeli yenilenen konfigürasyon seçenekleriyle satışa sunulmaya hazırlanıyor
22/05/2020 18:12:55

    Masaüstü oyun bilgisayarlarının güçlü üyesi Casper Excalibur E600  modeli yenilenen konfigürasyon seçenekleriyle satışa sunulmaya  hazırlanıyor. Intel 10.nesil Overclock işlemciler ile Z490 ana kartlı  yüzlerce konfigürasyonu çok yakında satışa sunacak. Özel soğutma  sistemlerine sahip Excalibur E600 renkli ve eğlenceli tasarımıyla oyun  performansını şimdi daha da arttırmaya hazırlanıyor.
    Casper Excalibur ailesinin güçlü oyun kasası olan E600, dahili  otomatik hız kontrollü fanlarına ve dahili RGB fanına ek olarak  opsiyonel soğutma sistemleri ile ısınma korkusu yaşamadan yüksek  performanslı kullanım vadediyor. En yoğun programları aynı anda  çalıştırıp, güncel ve zorlu tüm oyunları donma olmadan oynama imkanı  sunan ayrıca mimarlık ofisleri ve tasarım ofislerinin tüm  ihtiyaçlarını karşılayan Excalibur E600, yüzlerce konfigürasyon  seçeneği arasından size uygun içeriklerle masaüstü bilgisayarınızı  oluşturmanızı mümkün kılıyor.
    Casper web sitesinde istenilen özellikler ile istenilen modelin  konfigüre edilebildiği Excalibur E600, güçlü performans arayan  oyuncular ve profesyoneller için geliştirildi. E600, 2 adet RTX2080Ti
GDDR6 Ekran Kartı ile konfigüre edilmiş İ9 Overclock işlemci ile SLI  sistem seçeneğini performans tutkunlarına sunuyor. Dünyanın önde gelen  firmaların Anakart, Güç Kaynağı , Solid State Drive , Harddisk , Ekran
Kartı gibi komponentlerin kullanıldığı ve Casper sistem garantisi ile
ESD alanda üretilen E600, oyun ve performans dünyasına yepyeni  deneyimler sunmayı vadediyor.

     Yüksek performans ekran kartları:

    Excalibur 10.Nesil E600 masaüstü bilgisayar  3733MHz DDR4 RGB
HyperX RAM’a sahip, yeni NVIDIA Geforce RTX SUPER versiyon ekran  kartları ile oyun gerçekçiliği ve performansında devrim yaratıyor.
NVIDIA Turing™ mimarisi, çığır açan teknolojileri ve olağanüstü hızlı
GDDR6 belleğiyle dünyanın en gelişmiş oyun keyfini sunuyor. Ayrıca
NVDIA GTX & AMD Radeon ekran kartları opsiyonları ile yüzlerce  konfigürasyon yapabiliyorsunuz.
    Ek olarak tasarımcıların gözdesi Quadro RTX serisi ekran  kartlarının kullanılabildiği konfigüsaryonlarda , yeni nesil iş  akışlarını güçlendirmek için ışın izlemeyi, derin öğrenmeyi ve  gelişmiş gölgelemeyi birleştiriyor. Yaratıcı ve teknik  profesyonellerin zorlu tasarım süreçlerini kolaylıkla çözebilecekleri  yeni Excalibur E600’ün sistemi üzerinde tüm RTX serisi ekran kartları  da kullanılabiliyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.