BASIN BÜLTENİ-Otopratik, Yeni Dönemde Güvenli Yolculuklar için İpuçları Paylaştı
30/06/2020 18:11:17

    Brisa'nın hızlı bakım servisi markası Otopratik, COVID-19 salgını  normalleşme sürecinde, şehirlerarası yolculukların başlaması ile  birlikte ortaya çıkabilecek emniyet risklerini önlemekiçin sürücülerin  yanında yer alıyor.Araç bakımı konusunda pratik bilgiler paylaşan
Otopratik, aynı zamanda ücretsiz lastik ve akü bakımı kampanyasıyla da  araç sahiplerini destekliyor.Ayrıca Otopratik, klima gazı dolumu ve  klima dezenfeksiyonu kampanyasıyla da araç sahiplerinin yanında.
    Türkiye lastik pazarı lideri Brisa'nın binek ve hafif ticari araç  bakımı üzerine uzmanlaşan, hızlı bakım servis zinciri Otopratik,
COVID-19 sürecindeki yeni dönemde yolculukların emniyetle  gerçekleşmesi için bilgilendirme ve ücretsiz destek çalışmalarını  aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda uzun zamandır kullanılmayan  araçların seyahatlere hazırlanması için uzmanlığını araç sahipleri ile  paylaşıyor. Aynı zamanda tüm mağaza ve operasyonlarında küresel  salgına karşı güçlü önlemler alan Otopratik, zorunlu yolculuklar için  sunduğu ücretsiz dezenfeksiyon hizmetlerini de ücretsiz bakım  hizmetleri ile devam ettiriyor. Bu kapsamda 1 Temmuz 2020 tarihine  kadar Otopratik noktalarında akü ve lastik kontrol ve bakımları  ücretsiz olarak gerçekleşecek.
    Yazın gelmesiyle klima gazı dolumu ve klima dezenfeksiyon  kampanyalarıyla da hizmet veren Otopratik, 31 Temmuz 2020 tarihine  kadar hizmet veriyor. Kampanya kapsamında Otopratik mağazalarında,  tavsiye edilen fiyatı 200 TL olan klima gazı dolumu 150 TL, yine  tavsiye edilen fiyatı 100 TL olan antibakteriyel klima dezenfeksiyonu  uygulaması 50 TL olarak ücretlendiriliyor.
    Otopratik emniyetli sürüş için araç ve lastik bakımına dair  açıklıyor
    Otopratik, araç sahiplerinin yolculuğa çıkmadan önce basit  önlemlerle emniyetli bir sürüş gerçekleştirebileceklerini belirtiyor.
Bununla birlikte lastiklere ve araca düzenli olarak bir uzman  tarafından bakım yapılması da hem ürün ömrünü uzatıyor hem de  emniyetli bir sürüş deneyimini güvence altına alıyor.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.