Dardanel/Önen: Üretim süreçlerimiz son derece sağlıklı bir şekilde devam etmektedir
05/08/2020 12:41:50

    Dardanel Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, "Bugün itibari ile  üretim tesislerimizde herhangi bir Covid-19 vakası bulunmadığı gibi  üretim süreçlerimiz son derece sağlıklı bir şekilde devam etmektedir."  dedi.
    Önen yaptığı yazılı açıklamada şu bilgileri verdi:
    "36 yıldır olduğu gibi bugün de çalışan sağlığı, markamızın ve  şirketimizin en büyük önceliği olmaya devam ediyor.
    Bu hafta sona erecek kapalı devre çalışma sistemi  resmi  makamların bizlere önerdiği ve tebliğ ettiği bir metot olup  içinden  geçtiğimiz bu olağanüstü süreçte çalışanlarımızın ve ailelerinin  sağlığının korunması için en etkili yöntem olduğu için uygulanmıştır.
Hepimize düşen en büyük görev ilgili otoritelerin yönlendirmelerine  uymak ve onların yol göstericiliğinde tüm önlemleri kararlılıkla  uygulamayı sürdürmektir.
    Bu süreçte çalışanlarımız ve isteyenlerin aileleri, içinde özel  banyo ve tuvaleti bulunan 2 kişilik özel odalarda son derece konforlu  bir şekilde misafir edilmiştir ve her türlü ek ihtiyaçlarına da destek  sağlanmıştır.
    Ayrıca yine bu süreçte, değerli çalışma arkadaşlarımızın yıllık  izinlerine de 5 gün ekleme yapılmıştır.
    Tüm dünya için zor olan bu süreçte hepimize düşen en büyük görev  ilgili otoritelerin yönlendirmelerine uymak ve onların yol  göstericiliğinde tüm önlemleri kararlılıkla uygulamayı sürdürmektir.
    DARDANEL Ailesi olarak  üretmekten, değer yaratmaktan ve en  önemlisi insanımıza değer vermek ve istihdam sağlamaktan gurur  duyuyoruz. Artan üretim kapasitemizle de çok daha fazla istihdam  sağlayacak, çok daha fazla üretip sağlıklı ürünlerimizi ülkemizde ve  ihracat yaptığımız 40'ın üzerindeki ülkede tüketicilerimizin  beğenisine sunmaya devam edeceğiz."

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.