BASIN BÜLTENİ-iF Design Award'a son başvuru 30 Ekim olarak belirlendi
23/09/2020 18:11:15

    67 yıldır tasarım sektöründeki girişimcileri, tasarımcıları,  ajansları, mimarları ve iç mimarları ödüllendiren iF Design Award’ın
2021 yılında başvuru süreci Ekim ayında sona eriyor.
    Tasarım odaklı firmalara ve tasarımcılara prestij katarak,  uluslararası tasarım sektöründeki başarılı & iyi tasarımları iF ödül  logosu ile onurlandırıyor.
    Girişimciler, tasarımcılar, ajanslar, mimarlar ve iç mimarlar, her  yıl yenilikçi tasarım başarılarının uluslararası bir testi olarak iF
DESIGN AWARD’u temel alıyor.
    Bu yıl, COVID-19 pandemisinin yarattığı olumsuz atmosferde  endüstriyi desteklemek adına her ikinci başvuru kayıt bedeli ücretsiz  olacak. Başvurular www.ifworlddesignguide.com adresinden online  yapılabilecek.

    GLOBALLEŞME FIRSATI

    2021 başvuruları için yapılan yenilikler hakkında açıklama yapan  iF CEO’su Ralph Wiegmann, “UX ve UI iki yeni disiplini başvuru  kategorilerimize ekleyerek dünya çapında giderek artan kullanıcı ve  müşteri odaklı tasarım disiplinini karşılamak için piyasanın mevcut  taleplerine cevap veriyoruz” dedi.
    iF Türkiye Ofisinden Sinem Kocayaş ise şöyle konuştu: “İhracatçı
Türk tasarım markalarımızın tanıtım alanları kısıtlandı. Tasarım  sektörü, 2020 döneminde uluslararası fuarlara ve tasarım haftalarına  katılamadı, yeni ürünlerini lanse edemedi. iF ödülü küresel rekabette  olan şirketlerimiz için prestij ve görünürlük kazandırıyor. Dijital  jüri elemeleri ve iki başvurundan birinden kayıt ücreti alınmaması  gibi kolaylıklar, Türk tasarımların daha çok global arenada iyi  olduğunu göstermesine fırsat olacak.”    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.