TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-4.Çeyrek'te Makro Beklentiler ve BIST'te Öne Çıkacak Sektörler(Marbaş Menkul Pazarlamadan Sorumlu GMY Soner Kuru)
01/10/2020 18:14:05

    Marbaş Menkul Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Soner Kuru, 4.çeyreğe ilişkin makro beklentileri değerlendirerek,  son çeyrekte Borsa İstanbul'da öne çıkması beklenen sektörleri
Foreks Haber YouTube kanalına aktardı. Foreks Haber ile  ekonomistler ve piyasa uzmanlarının yorumlarını izlemek için  kanalımıza abone olun.
    Video Analizi İçin:
    " https://youtu.be/fYl-7S9M3tg "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.