BASIN BÜLTENİ-Abalım, yem üreticilerini bilgilendirme etkinliklerine devam ediyor
16/10/2020 18:10:55

    ''Bilinçli yetiştiricilik, verimli ve sağlıklı beslenme ile  başlar'' ilkesi ile sektör ve üreticilerin gelişimine katkı sağlamaya  devam eden Abalım Yem, üreticilerini bilgilendirmeye devam ediyor.
     Özel sektörün ilk yem firması olarak 51 yıldır gerçekleştirdiği  yatırımlar ile bugün Türkiye'nin yem sektöründe önemli oyuncularından
Abalım Yem, yıllık 2,5 milyon ton üretim kapasitesine sahip 8  fabrikadaki üretimi ile hayvancılığın sürdürülebilir gelişimine önemli  katkılar sağlamaya devam etmektedir. Sürdürülebilir hayvancılık  hedefine bağlı olarak firma danışmanı Prof. Sergio Calsamiglia ile her  yıl Türkiye'nin birçok yerinde farklı üreticileri ziyaret ederek  hayvan besleme konusunda tavsiye ve önerileri ile üreticileri  bilgilendirmektedir.
    Abalım Yem Ar-Ge Müdürü Derya Sayın ve Marmara Bölge Müdürü Emre
Altıntaş ile Ege ve Marmara Bölgesinde gerçekleştirilen ziyaretler ile  hayvan besleme konusunda önerilerde bulunan Prof. Dr.Sergio
Calsamiglia, üreticiler ile birebir görüşmeler yaparak Dünya'dan ve
İspanya'dan örneklerle sürdürülebilir çiftlik yönetimi konusunda  tavsiyeler ve bilgilendirmelerde bulundu.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.