BASIN BÜLTENİ-Kanyon, TSE ve AYD onaylı "Güvenli Hizmet Belgesi" almaya hak kazandı
30/10/2020 18:13:49

    Kanyon, Türk Standardları Enstitüsü ile Alışveriş Merkezleri ve
Yatırımcılar Derneği arasında imzalanan iş protokolü kapsamında  koranavirüse ilişkin tüm hijyen tedbirlerine uyarak “Güvenli Hizmet
Belgesi” almaya hak kazandı.
    Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu'nda yer alan masa  mesafelerinden asansörlerin kullanımına, dezenfeksiyon işlemlerinden  tüm alanların temizliğine kadar detaylı incelemelerin ardından  “Güvenli Hizmet Belgesi” sahibi olan Kanyon, hem misafirlerine hem de  çalışanlarına hijyenik bir ortam ve sağlıklı bir alan sunarak,  kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor!
    Açıldığı ilk günden bu yana hijyen kurallarını önemseyen ve  uygulayan Kanyon, koronavirüs salgını ile bu önlemleri daha da  sıkılaştırarak uygulamalarına devam ediyor! Kanyon’a gelen  misafirlerin sosyal mesafe kuralı göz önüne alınarak kontrollü bir  şekilde giriş yapmaları sağlanırken, kontrol noktasında termal kamera  ile ateş ölçümü gerçekleştirilmektedir. Yüz maskesi bulunmayanların
Kanyon’a giriş yapmasına müdahale edilerek, maske temin edilmektedir.
Sosyal bilinci arttırmaya yönelik çeşitli noktalarda sosyal mesafe ve  hijyen uygulamaları hakkında bilgi panolarının yanı sıra belli  aralıklarla da bu uygulamalar ile ilgili anonslar yapılmaktadır. Ortak  kullanım alanları saat başı temizlenerek, ana giriş noktalarına,  tuvalet içlerine ve asansör içlerine nano teknolojisine sahip  kimyasallarla günlük olarak hijyen uygulaması ve bu kapsamdan pek çok  uygulama gerçekleştirilmektedir.
    13 yıldır şehirli hayatın buluşma noktası olan, kendisine özgü  mimari yapısıyla yılın on iki ayı temiz havayı içinize rahatça  çekebildiğiniz, iyi yemeği, iyi servisi, iyi müziği, son moda  trendleri, en özel filmleri ve tiyatro oyunlarını tercih eden herkesi  bir araya getiren Kanyon sağlık ve güvenlik önlemleri ile misafirlerin  güvende hissetmeleri için çalışmalarını sürdürmeye devam edecek!    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.