BASIN BÜLTENİ-PUBG Mobile Türkiye Turnuvası’nın ajansı belli oldu
20/11/2020 18:11:51

    Dünyanın en popüler oyunlarından PUBG MOBILE’ın Türkiye Turnuvası
PUBG MOBILE Şehrin Efsaneleri’nin iletişim çalışmalarını Next In Game  yürütecek.
    Dünyanın en popüler oyunlarından PUBG Mobile’ın bu sene ilki  düzenlenecek Türkiye turnuvası PUBG MOBILE Şehrin Efsaneleri’nin  iletişim çalışmalarını oyun ve espor ajansı Next In Game yürütecek.
    Next In Game  “Markanızın yeni oyun arkadaşı” mottosuyla 2013’ten  bu yana Türkiye oyun ekosistemindeki oyun tutkunlarını ve markaları  bir araya getiriyor.
    Toplamda 400 bin TL ödül havuzu bulunan PUBG MOBILE Şehrin
Efsaneleri turnuvasında 4 oyuncu ve 2 yedekten oluşan takımlar  arasından elemeleri geçen 20 ekip, 29 Ekim – 15 Kasım tarihleri  arasında lig aşamasında mücadele etti.
    Lig aşamasını üstte bitiren 16 takım, 20 – 22 Kasım’da  gerçekleşecek finallerde şehirlerini en iyi şekilde temsil etmeye  çalışacak. Soluk kesen bir tempoda oynanacak finallerin sonunda Şehrin
Efsaneleri Şampiyonu belirlenmiş olacak.
    Şehrin Efsaneleri için dünyada ve Türkiye’de en büyük espor  organizasyonlarını düzenleyen ESL Türkiye, oyun tutkunlarıyla  markaları bir araya getiren espor ajansı Next In Game ve dünyanın en  popüler mobil oyunu PUBG MOBILE birlikte çalışıyor.
    Etkinlik ayrıntılarını www.sehrinefsaneleri.com adresinden,  haberleri ve yayınları alttaki PUBG MOBILE sosyal medya kanallarından  takip edebilirsiniz.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.