TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Gündemdeki Gelişmeler Borsa ve Dolar/TL'ye Nasıl Yansır?(Alnus Yatırım Araştırma Müdürü Yunus Kaya)
20/11/2020 18:13:18

    Alnus Yatırım Araştırma Müdürü Yunus Kaya, gündem maddelerini  değerlendirerek, gelişmelerin Borsa İstanbul ve dolar/TL kuruna  etkileri ile fiyatlama beklentilerini Foreks Haber YouTube kanalına  aktardı. Foreks Haber ile ekonomistler ve piyasa uzmanlarının  yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olun!
    Video Analizi İçin:
    " https://youtu.be/M6WjDLRpczM "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.