BASIN BÜLTENİ-AppGallery Game Fest ile en çok oynanan oyunlarda kampanyalar başladı
27/11/2020 18:19:05

    Huawei, küresel yıl sonu oyun festivali kampanyasını AppGallery'de  başlatarak kullanıcıları bir dizi özel avantajla platformda oynamanın  yeni yollarını keşfetmeye teşvik ediyor.
    23 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek Game Fest kapsamında
AppGallery’nin en beğenilen ve en çok oynanan oyunları arasında  bulunan Asphalt 9: Legends ve World of Tanks Blitz MMO oyunları için  bir dizi özel teklif sunuluyor. Bu özel teklifler arasında, 185 TL’ye  kadar değerde oyun içi öğeler içeren, Lüks Hediye Paketi bulunuyor.
    Asphalt 9: Legends oyunu için 125 token, 50 bin kredi ve sınırlı  zaman için Ferrari F40 paketi sunulurken, World of Tanks Blitz MMO  oyununa yeni başlayacak oyuncular için 7 günlük premium hesap ve oyun  için geliştirmeler için harcanabilen 250 altın sunuluyor.

    AppGallery ile kullanıcılar artık çok daha fazla oyun oynuyor

    AppGallery, kullanıcılara benzersiz akıllı deneyimler sunmak ve en  iyi mobil oyunlara erişim sağlamak için dünyanın en iyi markaları ve  oyun geliştiricileriyle ortak çalışmalar yapıyor.
    AppGallery, son 1 yıl içinde eklenen 17.000'den fazla yeni oyunla,  platformda güçlü bir büyüme ve sürekli yeni içerik akışı sağlıyor.
    GameCentre uygulamasıyla AppGallery, mobil oyunculara daha zengin  bir içerik deneyimi sunuyor. AppGallery'de oyun odaklı bir uygulama  olarak sunulan GameCentre, kullanıcılara yalnızca en son oyun  sürümlerini sunmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların piyasadaki en  yeni oyunları ilk kez deneyimlemelerine de olanak tanır.

    Kullanıcılar AppGallery deneyimine güveniyor

    AppGallery, tanıtımından bu yana kısa sürede en büyük üç küresel  uygulama mağazasından biri haline geldi. Kullanıcılar, mevcut
18.000'den fazla oyun uygulamsı ve 80 milyondan fazla oyun  indirmesiyle, platformda sürekli artan oyun seçeneklerinin keyfini  çıkarmaya devam ediyor. 170'ten fazla ülke ve bölgede 500 milyonun  üzerinde aylık aktif kullanıcı, 2020'nin ilk yarısında 294 milyardan  fazla uygulama indirmesi ile kullanıcılar AppGallery'e güveniyor.
AppGallery, sürekli olarak yeni içerik getirmek için 2 milyondan fazla  kayıtlı geliştiriciyle yakın bir şekilde çalışıyor ve şu anda mevcut  olan HMS Core ile entegre 96.000'den fazla uygulama barındırıyor.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.