BASIN BÜLTENİ-Rastkaya Nakliyat, 10 adet Volvo Trucks ile filosunu güçlendirdi
26/02/2021 18:12:16

    AB ülkelerine frigo taşımacılığı yapan Rastkaya Nakliyat, 10 adet
Volvo FH460 alarak filosundaki Volvo Trucks araç sayısını 24’e çıkardı.
    Volvo FH460 sağlamlığı, güvenli oluşu ve yakıt tasarrufu ile öne  çıkıyor.
    Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volvo
Trucks, Rastkaya Nakliyat’a 10 adet Volvo FH460 kamyon teslimatı  gerçekleştirdi. Böylece firmanın filosundaki Volvo Trucks kamyonların  sayısı 24’e ulaştı. Markanın sağlamlığı, verimliliği ve güvenli  oluşundan vazgeçmeyen Rastkaya Nakliyat, alımı VFS Finansman A.Ş.
(Volvo Finans) desteğiyle gerçekleştirdi.
    Rastkaya Nakliyat’ın satın aldığı STEPD yeni nesil motorlu ve  dinamik direksiyonlu FH460 Volvo Trucks çekiciler, ileri derece kabin  güvenliği ve yüksek yakıt tasarrufu özellikleri ile uzun yol  taşımacılığında tercih ediliyor.
    AB ülkelerine ilaç, sebze, çiçek ve dondurulmuş gıda taşımacılığı  yapan Rastkaya Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Edip Kaya, Volvo
Trucks’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetten memnuniyetlerinin altını  çizerek şunları söyledi: “Türkiye’den AB ülkelerine frigo taşımacılığı  gerçekleştiriyoruz. Uzun yolda yakıt tasarrufu, şoför arkadaşlarımızın  güvenliği ve konforu oldukça önemli. Volvo Trucks markası bize tüm  bunları bir arada sunuyor. Ayrıca Volvo Trucks ile satış sonrası  hizmetlerde de aldığımız hizmetlerden çok memnunuz. Desteklerinden  dolayı çok teşekkür ediyorum. Devam eden ilişkimizi daha nice uzun  yıllar sürdürmek en büyük arzumuz.”


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.