TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-ABD Borsaları, Emtia ve Kripto Paralar(Gigant Swiss Avrupa ve Ortadoğu Direktörü Aysun Karaytuğ)
26/02/2021 18:16:48

    Gigant Swiss Avrupa ve Ortadoğu Direktörü Aysun Karaytuğ, ABD  ekonomisini değerlendirerek, uluslararası piyasalarda, altın, gümüş,  bakır, platin ve nikel gibi emtia fiyatları ve kripto paralara ilişkin  beklentilerini Foreks Haber YouTube kanalına aktardı. Foreks Haber
YouTube kanalına aktardı. Foreks Haber ile ekonomistlerin ve piyasa  uzmanlarının yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olmayı  unutmayın.
    Video Analiz İçin:
    " https://youtu.be/izf_Xu-meHw "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://www.metalsmarket.net
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.