FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Ekonomik Gelişmelerin Küresel ve Yurt İçi Piyasalara Etkisi(Spinn Danışmanlık Ekonomisti Özlem Derici Şengül)
09/04/2021 18:24:16

    Spinn Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Ekonomist Özlem Derici Şengül,
ABD ekonomisi, tahvil faizleri, pandemi, ABD Merkez Bankası (Fed) para  politikası ile yurt dışı piyasalardaki gelişmeleri değerlendirerek,  yurt içinde enflasyon, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) faiz  kararı ile dolar/TL'ye dair yorumlarını Foreks Haber YouTube kanalına  aktardı. Foreks Haber ile ekonomistler ve piyasa uzmanlarının  yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olun.
    Video Analiz İçin:
    " https://youtu.be/5-J_SKCZGB0 "

                           *******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey