FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Enflasyon, TCMB Para Politikası, ABD Ekonomisi, BIST ve Dolar/TL(Albaraka Türk Ekonomisti Lütfullah Bingöl)
11/06/2021 18:16:01

Albaraka Türk Ekonomisti Lütfullah Bingöl, enflasyon verisi ile
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) para politikasına ilişkin  görüş ve beklentilerini aktararak, dolar/TL kurundaki düşüşün  nedenlerini, ABD ekonomisi ve ABD Merkez Bankası (Fed) para  politikasını Foreks Haber YouTube kanalı için yorumladı. Foreks Haber  ile ekonomistler ve piyasa uzmanlarının yorumlarını izlemek için  kanalımıza abone olun

Video Analiz İçin:

" https://youtu.be/sbPFXNWkIu4 "


                           *******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey