FİNANS

BASIN BÜLTENİ-TÜV SÜD D-Expert, Türkiye'deki ilk profesyonel klasik araç ekspertizini maslak şubesinde gerçekleştirdi
29/07/2021 18:10:54

İkinci el araç ticaretinde ekspertiz zorunluluğuyla başlayan dönemde,  ekspertiz merkezleri alıcıların durak noktası olurken hizmet  çeşitliliği de her geçen gün artmaya devam ediyor. İkinci el araç  ekspertiz hizmetini tüketicilerle buluşturan TÜV SÜD D-Expert,
Türkiye'deki ilk profesyonel klasik araç ekspertizini maslak şubesinde  gerçekleştirdi.

Türkiye'de gerçekleştirilen ilk profesyonel klasik araç ekspertizi  hakkında konuşan TÜV SÜD Türkiye CEO' su Emre Büyükkalfa '' TÜV SÜD
D-Expert olarak kurulduğumuz günden bu yana kurumsal firmalara ve son  tüketiciye uluslararası tecrübemiz ile bağımsız, tarafsız ve  profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti sunmaya devam ediyoruz.
Son olarak sektörde önemli bir adıma imza atarak Pontiac marka Silver
Streak 1948 model klasik araç ekspertiz hizmetini gerçekleştirdik.
Klasik araç ekspertiz hizmetimiz şimdilik sadece Maslak şubemizde  gerçekleştirilecek. Klasik araç sahibi olmak isteyen tüm alıcılar  çağrı merkezimizden alacakları randevu ile bu hizmetimizden  faydalanabilecek. Hedefimiz zaman içerisinde diğer şubelerimizi de  klasik araç alıcıları ile buluşturmak. '' ifadelerini kullandı.

Daha önce 2018 ve 2019 tarihlerinde Beylikdüzü Tüyap'ta düzenlenen
Klasik Otomobil Festivali'ne de destek vererek izleyiciler önünde
Mercedes ve Citroen marka klasik araçların ekspertizini gerçekleştiren
TÜV SÜD D-Expert, araç durumu ile ilgili kesin ve ayrıntılı  bilgilendirme sunduğu rapor ve objektif ekspertiz hizmetini artık  klasik araçlara da uygulayacak.     

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey