FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Ekonomik Gelişmeler Piyasalara Nasıl Yansıyacak?(Yatırım Finansman Strateji ve Yatırım Danışmanlığı Yönetmen Yardımcısı Vahap Taştan)
16/09/2021 18:16:18

Yatırım Finansman Strateji ve Yatırım Danışmanlığı Yönetmen Yardımcısı
Vahap Taştan, ABD, Avrupa Birliği ve Türkiye'deki ekonomik gelişmeler  ve merkez bankalarının para politikaları çerçevesinde, ABD borsaları  ve tahvilleri, altın, EUR/USD, USD/TRY ve Borsa İstanbul'da nasıl bir  seyir izleneceği sorusunu Foreks YouTube kanalı için yanıtladı. Foreks
Haber ile ekonomistler ve piyasa uzmanlarının yorumlarını izlemek için  kanalımıza abone olun.

Video Analizi İçin:

" https://youtu.be/19P7-pG8-xc "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey