FİNANS

BASIN BÜLTENİ-WorqCompany, Serbest Meslek Paketi'yle kendi işinin uzmanı olanlara avantajlı fırsatlar sunuyor
17/01/2022 13:15:33

Girişimcileri destekleyen ve yeni işini kolayca kurup, güvenilir bir iş desteği arayanlara hizmet veren WorqCompany, Serbest Meslek Paketi'yle kendi işinin uzmanı olanlara avantajlı fırsatlar sunuyor.

Uzmanı olduğu işte kendi şirketini kurmak isteyen, bu girişimi minimum harcama ve maksimum verim alma üzerine planlayanlar için WorqCompany tüm süreçleri kolaylaştırıyor.

WorqCompany'nin avantajlı paketinde, şirketin tüm kuruluş süreci yapılacak işin gerekliliklerine göre özel çözümlerle danışmanlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Serbest Meslek Paketi'nde şirket kuruluşunun yanısıra, muhasebeci yönetimi, vergi danışmanlığı, ofis çözümleri, dijital çözümler, e-dönüşüm hizmetleri, ön muhasebe ve ödeme altyapısı gibi hizmetler bulunuyor.

Böylece işinin uzmanı olan meslek sahibi yeni kuracağı şirketinde, enerjisini ve zamanını prosedürlere harcamak yerine tamamen girişimini başarılı hale getirmeye odaklanıyor.

WorqCompany, kendi bünyesindeki tüm girişimleri alanında uzman şirketlerle destekliyor ve girişimlerin ölçeklendirilmesine yardımcı oluyor.

WorqCompany'nin Serbest Meslek Paketi ile ilgili ayrıntılara www.worqcompany.com/cozumlerimiz/serbest-meslek-paketi/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://www.metalsmarket.net
https://www.montelnews.com/tr
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kredi Hesaplama