FİNANS

Özet Bilgi
DÖNÜŞÜM
İlgili Şirketler
ISBIR, MAALT, ORMA, TUPRS
Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
Borsa Kodu
Sıra No
Satışa Konu Pay Unvanı
Grubu
Yatırımcının Adı-Soyadı Unvanı
Nominal Tutar (TL)*
TAS İşlemi **
Satış Kısıtı **
Pay Satış Bilgi Formu ***
ISBIR
1
İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
E
AYDIN OKÇELİK
582,930
MAALT
2
MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş.
E
FEVZİ GEZGİNER
48,110
ORMA
3
ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SAN. VE TİC. A.Ş.
E
ELİF AYDEMİR
1.972,166
TUPRS
4
TÜPRAŞ TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş.
E
VEDAT İŞÇİ
7.500,000
(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
(**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
(***) Pay satış bilgi formu kapsamındaki payların Borsada satışa konu edilmesi halinde ilk satış işlemine, bu formun KAP'ta ilan edilmesini müteakip en erken üçüncü iş günü başlanabilmekte olup, dönüşüm işlemindeki sürelerde, pay satış bilgi formunun ilan tarihi dikkate alınır.

Kredi Hesaplama