Dev yatırım bankasın Morgan Stanley'den dolar tavsiyesi

Uluslararası yatırım bankası Morgan Stanley stratejistleri, yatırımcılara dolarda satış yapmayı ve hisse senetleri ile şirket tahvillerinin portföydeki ağırlıklarını artırmalarını önerdiler.

Bloomberg News'ta yer alan habere göre Morgan Stanley stratejistleri V-şeklinde bir ekonomik toparlanma bekliyorlar ve COVID-19 aşısı konusunda daha fazla netleşme yaşanmasının, politika desteğinin devam etmesinin gelecek yıl için hisse senetleri ve borçlanma kağıtlarına yönelik daha olumlu bir ortam sunduklarını düşünüyorlar.

Morgan Stanley raporunda, "Cari global toparlanma sürdürülebilir, senkronize ve politika tarafından destekleniyor. Toparlanmaya güvenin" ifadelerine yer verilirken, COVID-19'da beklenenden kötü bir kış dalgasının yaşanmakta olması ve uzun vadede kemer sıkmaya geri dönülmesi riskini nedeniyle pürüzsüz bir toparlanma beklenmemesi gerektiği de vurgulandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bizimkilerde dolar almayı seviyor siz bozun bizimkiler alır nasıl olsa!
herşeye çare vardır tek ölüme çare yok bide ahmakliga çare yoktur. nato ülkesiyiz düştüğümüz duruma bak ağlayacak halimize gülüyorum tabi o gülmeyi rabbim bize nasip ediyor. allah ğer ede sonumuzu.
@ilker_tabier_1930Senin nato dediğin yıllarca terör örgütlerini kurdu donattı siilahlandırdı binlerce insanımızı şehit etti ve ülkemizde ekonomik krizler çıkarttılar ülkemizde ihtilaller yaptılar.sen abd ve onların finosu olmak istiyorsan o başka.
bizi ilgilendirmez ki dolarla mı maaş alıyoruz yada dolar borcumuzmu var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler