Ethereum rekor kırmaya devam ediyor

Dünyanın en büyük ikinci kripto parası yılbaşından bu yana süren yükselişine devam ederek hafta sonu tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniledi.

Ethereum rekor kırmaya devam ediyor

Dünyanın en büyük ikinci kripto parası Ethereum yılbaşından bu yanaki yükselişine devam ederek hafta sonu tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniledi.

2018 yılına 736 dolardan başlayan Ethereum geçen 2 haftalık süre içerisinde yüzde 93 artışla 1.423 doları görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Ethereum şu sıralar dolar karşısında günlük bazda yüzde 2,60 artışla 1.340 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Bu kripto para geçen yıl yüzde 15 bin 500 değer kazanmıştı. Buna karşın geçen 3 yılda yüzde 6 bin 200 değer kazanan en büyük kripto para Bitcoin şu sıralar yüzde yüzde 3,19 düşüşle 13 bin 745 dolardan, en büyük üçüncü kripto para Ripple ise yüzde 8,58 düşüşle 1,88 dolardan işlem görüyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Gerçekliği olmıyan tamamen teknoloji ile istenildiği gibi manipüle edilebilen sahtekarlık akan kendince delinin biri para birimi olarak zorla kabul ettiren ahmaklar ve buna uyan kamiller birgün 5 parasız kalacaklar haberleri yok.
@ahmet_takmakli_1981 Aynen tamamen aldatmaca .Yok sınırlı sayıdaymış yok bilmem ne bunlar tamamen yalan.Dünyayı yönetenlerin bir oyunu bu Şu ana kadar yaklaşık 3 trilyon dolar bu ve benzeri yalanlarla piyasadan çekildi.
mynet nazar etti %8 düşmüş siz turk borsalarina yatirin balon bu bir gün bes parasiz kalcaz sizene arkadas kumari seviyoruz
bitcoin{=az az koyun} dan sonra, bu da yeni kerizlerini bekliyorlar....titan titana
@hagustos milleti titecekler heralde :)))
@hagustos botlar yorumu spam lıyor yine :D
arsa yatırımı yap.3 yıl bekle paranı 2 ye katla hem garanti hemde helal yoldan .saçma sapan işlerle uğraşıp elin yabancı ne idüğü belirsiz kimselere paranızı kaptırmayın.
@fangiri @fangiri sen arsanın gerçekten helal olduğunu mu sanıyorsun???Diyorsun ki yatırım yap 2 yılda kazan hemde fetva veriyorsun :) hatta konuta olan yatırımın da helal olduğunu sanıyorsundur... ! Kasıtlı fiyat yükseltilerek müslümanların hayatlarının zorlaştırılması helal yani.. Aslında evler en az 1 trilyon (eski para ) kim nesine alacak o evi. Bir deprem olsa evler yıkılsa katlar azaltılsa ne olacak?. İnsanların hayatları konut gibi ihtiyaçlara yatırım yapılarak geliştirilemez. GÖ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler