FİNANS

Microsoft iş başvurusu nasıl yapılır? Dev şirketten çalışanlarına 13 bin TL ikramiye

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs pandemisi nedeniyle zor günler geçiren birçok kişi bulunuyor. Dünyanın en büyük markaları arasında bulunan Microsoft, koronavirüs pandemisi sırasında çalışanlarına emekleri için ikramiye vereceğini duyurdu. Yaklaşık 200 milyon dolara mal olacak ikramiyeler için Microsoft, çalışmalarına başladı. Microsoft’un bu ikramiye haberinden sonra ise birçok kişi "Microsoft’a nasıl başvuru yapılır?" sorusunu sormaya başladı.

Dünyanın en büyük markaları arasında yer alan Microsoft, ABD ve yurtdışındaki birçok çalışanına pandemi sürecinde harcadıkları emekler için ikramiye yatıracağını duyurdu. Toplamda 200 milyon dolarlık bir ikramiye bütçesi ayıran Microsoft, kişi başına bin 500 dolar (yaklaşık 13 bin TL) ikramiye ödemesi yapacak. Microsoft ödeyeceği ikramiyenin sebebini, koronavirüs (Covid-19) süreci boyunca gösterdikleri özverili çalışmadan dolayı olduğunu açıkladı.

Bin 500 dolarlık ikramiye!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ADAMLAR MÜSLÜMAN DEĞİL DİKKATİNİZİ ÇEKERİM. BİZİM MÜSLÜMANLAR ANCAK PERSONELİ EZSİN HAKKINI YESİN.
Bizim fabrikalar, şirketler hep almaktan, kesmekten, kırpmak tan yana, askari ücretten bile 10 dakikalık mola parasını kesiyorlar. Ayın beşinde yatırması gereken maaşı ayın 18 inde yatırıyor. Bide ikramiye verecek Pööh güleyim bari.
Çok şükür çalıştığım işyeride aynısını yaptı.Teşekkürler Bosch
Geri Dön