FİNANS

15 Haziran kripto para piyasası | Bugün (15 Haziran) Bitcoin ne kadar? Ethereum ne kadar? Dogecoin ve Ripple’da son durum ne?

En az dolar ve altın piyasası kadar yatırımcıya sahip olan Kripto para piyasası, günümüzde oldukça ilgi görüyor. Bitcoin’in uzun bir süredir devam eden yatay seyri geçtiğimiz hafta son buldu, Bitcoin 37 bin dolarlık direnç seviyesini kırmayı başardı. Bunun yanında Çin hükümetinin çevre konusunda attığı adımlar sebebiyle Bitcoin ile ilgili aldığı yasak kararları, Bitcoin madenciliğindeki zorluğunu yüzde 5 düşürdü. Bitcoin ne kadar? Ethereum ne kadar?

Bitcoin’in yaşadığı yatay seyrin son bulmasının ardından yükselişe geçen Bitcoin, 40 bin dolar seviyelerine kadar tırmandı. Uzun bir süredir 33 – 36 bin arasında işlem gören Bitcoin, şu an için 40 bin doları aşmış durumda. Ethereum ise 2 bin 600 seviyesindeki değerini korumaya devam ediyor. Aylık olarak yüzde 28,27 değer kaybı yaşayan Ethereum’un direnç noktasını kırıp kıramayacağı ise merak ediliyor.

Kripto Para Piyasası

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
iki aydır pitbulltoken çıkmış .hotbit borsasına girmeyi başardı.1 ay sonrada gateio borsasına girecek sıfırları yakında silecek
Geri Dön