Bitcoin Uzmanı Uyarıyor

Meşhur Bitcoin ve güvenlik uzmanı Andreas Antonopoulos University of Dublin’de gerçekleştirdiği konuşmasında kripto paraların, Bitcoin’in ve Blockchain’in başarısının fiyatla değil kullanım alanının genişliğiyle doğru orantılı olduğunu açıkladı.

Bitcoin Uzmanı Uyarıyor

2012’den bu yana kripto sektörüyle birlikte dijital mal varlıklarının çoğu patlama, inşa ve yükseliş grafiği sergiledi. Örneğin; bitcoin tüm zamanların en yüksek fiyatını gördükten sonra yüzde 70 düştü, geliştiriciler altyapı hazırladı ve fiyatları tekrar artışa geçti.

Antonopoulos’un da açıkladığı gibi:

Aralık 2017’de bitcoin dünya genelinde 20,000 doları ve Japonya ve Güney Kore’de de 25,000 doları gördü. Toplam piyasa sermayesi trilyon dolarları gördü. Yine de, geçtiğimiz altı ayda kripto piyasası yüzde 70 oranında düzelme kaydetti. Çoğu önemli kripto paranın fiyatı ve hacmi yüzde 70-90 arası düşüş yaşadı ki bitcoin de buna dahil. Sonuç olarak da dijitale yönelim azaldı.

Antonopoulos merkezsiz teknoloji olarak kripto paraların aracıları ortadan kaldırarak insanların finans anlayışlarını kökten değiştirme potansiyeline sahip olduğuna değindi. Kripto’nun yükselişi ve başarısının fiyatla belirlenemeyeceğini, bunun yerine teknolojinin başkalarınca benimsenişine ve küresel ekonomi sistemindeki etkisine bakılması gerektiğini söyledi. Ayrıca ekledi:

Kısa Vadeli Kâr İçin Dahil Olanların Başarılı Olma İhtimalleri Düşük

Kripto dünyası hızla gelişiyor ancak hala emekleme evresinde. Bitcoin, ethereum gibi blockchain geliştiricileri çift katmanlı ağlar ve alytapılar geliştirerek merkezsiz uygulamalar ile saniyede milyon işlem yapılmasını sağlamak istiyorlar. (Kripto Koin)

Siz de Türkiye'nin dijital para borsası Dpara.com'dan ilk kripto paranızı satın alarak kripto dünyasında yerinizi alabilirsiniz.
Dpara hakkında: Dpara Teknoloji A.Ş. bünyesinde kurulan Dpara üstün güvenlik önlemleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkıyor.
Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple alış-verişinin yapılabildiği Dpara, açılışa özel kampanyasıyla yüklediğiniz TL bakiyelerinizin ve transfer ettiğiniz tüm kripto paraların %20’sini size hediye ediyor.


dpara_banner

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
BİTCOİNİ NE ŞİMDİ NE DE DAHA SONRA ASLA ÇOK GENİŞ ANLAMDA KULLANILMA İMKANI OLAMAYACAKTIR.NEDEN Mİ? NEDENİ ŞU : BUNU KİMİN ORTAYA SÜRDÜĞÜ,KİM TARAFINDAN YÖNETİLDİĞİ BİR MEÇHUL,YANİ BU YOL MEÇHULE GİDEN BİR YOL.NORMAL PARA GİBİ KULLANILMA İMKANI OLMADIĞINDAN BUNU CEBİNİZDE TAŞIYAMIYORSUNUZ.AYRICA DOLANDIRICILARI DA İŞTAHLANDIRIYORSUNUZ.MESELA PİZZACIYA GİTTİNİZ 100 ADET PİZZA ALACAKSINIZ BU DURUMDA BUNU PİZZACIDA BOZDURMA İMKANINIZ YOK VE ASLA DA OLMAYACAK.ZATEN BİR KAÇ YER HARİÇ NEREDEYSE BANKALARIN TÜMÜ,ŞİRKETLER LE BİTCOİNLE ALIŞVERİŞ YAPMA İMKANI DA YOK.TANIMAK İSTEMEYEN ÜLKELER ÇOK FAZLA.
dünya dijital paraya geçecek artık dünya dijitalleşmeye gidiyor dijital paranın kullanımı daha kolay ve dünyanın merkez bankası abd dolar basıp satacak insanlar onu elde etmek için çalışacak yani dolar ve euroya bu sitem başkaldırıdır ve olması gerekir ,bütün ülkeler bu dijital paralar ile ilgili yasal altyapı ve hukuk sürecine mecburen geçecekler bu kaçınılmaz bir gerçek.
kripolarıda etf bono hesse senedi yapmasanız . yeni bişey öyle kalsın düzenle. fakat eskilere döndürme.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler