Kanal İstanbul etki alanındaki köprülerin rekonstrüksiyon ihalesi yapıldı

Kanal İstanbul'un etki alanında kalan tarihi Odabaşı ve Dursunköy köprülerinin rekonstrüksiyon projeleri için gerçekleştirilen ihaleye 5 firmadan teklif geldi.

Kanal İstanbul etki alanındaki köprülerin rekonstrüksiyon ihalesi yapıldı

Kanal İstanbul'un etki alanında kalan tarihi Odabaşı ve Dursunköy köprülerinin rekonstrüksiyon projeleri için ihale gerçekleştirildi.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen Kanal İstanbul Etki Alanındaki Tarihi Odabaşı ve Tarihi Dursunköy Köprüleri İhalesi için teklifler kapalı zarf usulüyle alındı.

Toplamda 5 firmanın katıldığı ihalede Artuklu Mimarlık'ın teklifi geçersiz sayılırken, Mukarnas Mimarlık 500 bin lira, Hasan Fehmi Şahin 550 bin lira, Safir Jeoteknik 507 bin lira, Altıparmak Mimarlık 408 bin lira teklif etti.

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Şu kanal kadar bu dönemde virüsdan korumak için vatandaşı düşünseniz geribanlarin sırtından geçinen sözde garibanların partisi partizanlari Allahım sizleri bildiği gibi yapsın
Millet ne derdinde yandaş vurgun derdinde.madem paranız var millet zor durumda gidin devlete yardım edin.
TEK KELİMEYLE YAZIKLAR OLSUN. FABRIKALARI KAPAT RANTI AÇ. HALK BUNDAN YARARLABNABİLECEK Mİ HAYIR. FABRIKALARDA HİÇ DEĞİLSE HALK ÇALIŞIYORDU CEBE PARA GİRİYORDU VE AYRICA DEVLETTE KAZANIYORDU? ÜRETMEYEN BİR ÜLKE BATAR BATAR BATAR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler