FİNANS

Polis promosyonu ödemeleri yattı mı? Emniyet Genel Müdürlüğü EGM açıkladı! 2022 polis promosyonu ödeme tarihi ve ücreti!

Polis promosyonu ödemelerinin ne zaman yatacağı merak konusu olurken, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) konuya dair yazılı açıklama yapıldı. EGM tarafından yapılan açıklamaya göre; Vakıfbank ile imzalanan anlaşma kapsamında tüm personele peşin olarak 27 bin TL ödenecek. Peki, Polis promosyonu ödemeleri yattı mı? İşte Emniyet Genel Müdürlüğü'nden (EGM) yapılan açıklamanın detayları ve 2022 polis promosyonu ödeme tarihi ve ödenecek tutar...

Polis promosyonu ödemeleri yattı mı? Emniyet Genel Müdürlüğü EGM açıkladı! 2022 polis promosyonu ödeme tarihi ve ücreti!

Polis promosyonu ödemeleri yattı mı, sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen kişiler arama motorlarında araştırma yapmaya devam ediyor. Ödeme takvimine dair açıklama yapılmasının ardından ödemelerin kasım ayı itibariyle hesaplara yatacağı aktarıldı. Bilindiği üzere protokolün süresi 3 sene olarak kararlaştırıldı ve ödemelerin bir kerede peşin yapılacağı ifade edildi. Polis promosyonunun ne zaman yatacak? sorusunun yanıtı merak ediliyor. İşte EGM'den yapılan açıklama ve 2022 polis promosyonu ödemeleri ile ilgili detaylar...

p1

POLİS PROMOSYONU NE ZAMAN YATACAK?

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:
Yeni promosyon protokolünün süresi 3 yıl olarak belirlenmiş ve tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın her personele 27 bin lira ödenmesi karara bağlanmıştır. Yeni protokol 1 Kasım'da yürürlüğe girecektir.

p2

Ayrıca Vakıfbank ile önceden yapılan ve süresi henüz tamamlanmamış olan promosyon protokolleri de iptal edilerek yeni protokole dahil edilecektir. Vakıfbank dışındaki bankalarla devam eden protokoller ise sözleşmelerin bitiş tarihinde söz konusu yeni protokole dahil olacaktır. Vakıfbank Yönetim Kuruluna, Vakıfbank Genel Müdürüne ve protokol görüşmelerini gerçekleştiren heyetlere, Türk Polis Teşkilatı adına çok teşekkür ediyoruz.

promosyon

POLİS MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR?

Emniyet Genel Müdürlüğü, Vakıfbank ile yapılan yeni banka maaş promosyonuna ilişkin protokole göre, tüm personele tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın 27 bin lira ödenmesinin karara bağlandığını bildirdi.

p3

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Vakıfbank ile 18 Mart'ta 5 yıllık süre için maaş promosyon protokolü imzalandığı ve bahse konu protokol ile tüm personeli kapsayacak şekilde, aylık ödemelerin 300 lira olması ve enflasyon karşısında değer kaybetmemesi için her altı ayda bir memur maaş zammı oranında arttırılması şartının getirildiği hatırlatıldı.

p4

2022'de memur maaşlarında ortaya çıkan yeni durum üzerine, Vakıfbank ile yaklaşık 3 ay süren yeniden görüşmelerin gerçekleştirildiği ve maaş promosyonu ile ilgili bir değerlendirme sürecine girildiği ifade edildi.

p5

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler