FİNANS

Resmi Gazete'de yayımlandı! Sağlık çalışanlarına 4 aylık ek ödeme

Sağlık çalışanlarına yapılacak 4 aylık ek ödemeye ilişkin düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı. Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görevli personele, 1 Nisan 2021'den itibaren geçerli olmak üzere 4 ay süreyle ek ödeme yapılabilecek.

Resmi Gazete'de yayımlandı! Sağlık çalışanlarına 4 aylık ek ödeme

Resmi Gazete'de yayımlanan "Sağlık Bakanlığına Bağlı Sağlık Tesislerinde Görevli Personele Ek Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ile 4 Mart 2020 tarihli yönetmeliğe geçici madde eklendi.

Yeni düzenlemeye göre, 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 4 ay süreyle yer ve/veya personel yönünden kapsamı ve oranı, bakan tarafından belirlenmek kaydıyla personele ek ödeme yapılabilecek.

Bu şekilde yapılacak ödeme tutarı toplamı, mesai içi tavan ek ödeme tutarını geçemeyecek. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
en cok vefat polislerde hergün onlarca ekstra sokağa çıkma vb anons ekstra uygulamabugun para dağıttım ama polisi adam yerine koyan yok sağlıkçılara helali hoş olsun
Ben bir üniverite çalişani olarak sağlik bakanini allaha havale ediyorum o kadar aciklama yapildi ek ödeme adi altinda biz bişey gormedik. Yav Allah aşkina bir şey yapiyorsaniz dogru düzgün yapin ya fiyin herkese 1 lira yada 2 lira deyin tavandan ek ödeme diyor bashekimler kendilerine aliyor gerisindende kafasindan 3 beş kişiye veriyor al sana tavandan odeme bizim hakimiz nerde . Ben kendim basta sağlik bakanina sonrada hakimizi yiyen başhekimlere hakimi helal etmiyorum
Sen gerçekten saglik çalışanı misim Ya da ne mezunusun daha yazmayı bilmiyorsun önce bir ilkokul diploması al
@black_kart polisin en kötü 7.000 maaş aldığını biliyorum.tmm yaptıkları iş biraz ağı ama her mesleğin kendine göre zorlukları var.
Tüm sağlık çalışanlarını kapsamıyor memurlar faydalanmıyor
Başhekim alıyor, doktorlar alıyor, ve onların uygun gördüğü birkaç yalaka personel alıyor. Geri kalanına hiçbirşey yok.
Geri Dön