FİNANS

Son dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Nebati müjdeyi verdi! Çok sayıda alım yapılacak

Son dakika haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yakında 650 kişilik Gelir Uzman Yardımcısı alımı yapacağımızın da müjdesini buradan vermek isterim." ifadelerini kullandı.

Son dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Nebati müjdeyi verdi! Çok sayıda alım yapılacak

Son dakika haberi... Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda gelir uzman yardımcı alımının yapılacağını duyurdu.

Bakan Nebati paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Özveriyle çalışan Gelir Uzmanlarımızın, özellikle vergide gönüllülük esasının artırılması ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik değerli katkıları her türlü takdirin üzerindedir.

Yakında 650 kişilik Gelir Uzman Yardımcısı alımı yapacağımızın da müjdesini buradan vermek isterim. Yeni arkadaşlarımızın katılımıyla, ülkemiz için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Gelir Uzman Yardımcısı Sınavı’na katılacak adaylarımıza şimdiden başarılar diliyor, tüm mesai arkadaşlarıma azimli gayretlerinden ötürü canı gönülden teşekkür ediyorum."

ALTIN TASARRUF EKOSİSTEMİ PAYLAŞIMI

Bakan Nebati, Altın Tasarruf Ekosistemiyle ilgili yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

"81 ilimizde hayata geçirdiğimiz, Altın Tasarruf Ekosistemiyle vatandaşlarımıza, altınlarını güvenle saklarken bir yandan da altınları üzerinden ek gelir elde etme imkanı sağladık. Ülke insanımız kazanıyor, Türkiye kazanıyor!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler