FİNANS

TOKİ ANKARA KURA SONUÇLARI canlı izle: TOKİ Ankara arsa kura çekimi sonuçları isim listesi açıklandı mı?

TOKİ arsa kura sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. TOKİ Ankara arsa kurası için başvurularını yapan adaylar heyecanla kura tarihini bekliyorlardı. TOKİ Ankara ili müstakil ve müşterek arsa kura çekimleri bugün itibari ile başladı. Kura çekimi saat 10:00'dan itibaren canlı olarak yayınlanıyor. Peki, TOKİ kura sonuçları isim listesi yayınlandı mı?

TOKİ ANKARA KURA SONUÇLARI canlı izle: TOKİ Ankara arsa kura çekimi sonuçları isim listesi açıklandı mı?

TOKİ Ankara arsa kurası sonuçları için heyecan başladı. TOKİ Ankara Merkez İlk Evim 5423 müşterek arsa kurası ve Ankara Merkez İlk Evim 8000 müstakil arsa kura çekimi bugün başladı. Bugün saat 10:00'da başlayan kura çekimini bir saat arasnın ardından saat 13:00'te yeniden çekilmeye başlandı. Kura çekimi yarın da devam edecek.

TOKİ ANKARA KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ Ankara ili müstakil ve müşterek arsa kura çekimleri bugün itibari ile başladı. Kura çekimi http://toki.tv adresinden ve YouTube hesabından canlı yayınlanıyor.
TOKİ Ankara Merkez İlk Evim 5423 müşterek arsa kurası ve Ankara Merkez İlk Evim 8000 müstakil arsa kura çekimini aşağıdaki link üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
KURA ÇEKİMİ CANLI YAYINLARI İÇİN TIKLAYINIZ

toki-ankara

ÖDEMELER NASIL YAPILACAK?

Arsa tahsis bedelinin 1/10'u peşin geriye kalanı 9 yılda tercihe göre aylık veya yıllık eşit taksitlerle ve faizsiz olarak ödenecek.
Taksit ödeme tarihi; peşinat bedeli ödendikten sonra, borçlanma tarihi, sözleşme imza tarihinden itibaren 1 yıl sonraki tarihtir. Taksitler, peşinat tutarı yatırıldıktan 1 yıl sonra başlamak üzere, yıllık taksitler halinde 9 yılda 9 eşit taksitle veya aylık taksitler halinde 108 ayda ödenebilecek. Ancak sözleşme aşamasında aylık ya da yıllık sözleşme tiplerinden sadece biri tercih edilecek.

toki-kura

NOTER ONAYLI TAAHHÜTNAME

Kesinleşen arsa tahsisi sonrasında tahsis sahibinin yükümlülüklerini yerine getirmesini teminen noter onaylı taahhütname alınacak.
Banka sözleşmesi sonrasında peşinat dekontu, noter onaylı taahhütname v.b. tüm belgelerin teslimi sonrasında tapu devri ipotekli ve takyitli olarak yapılacak.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler