FİNANS

Son Dakika: Bakan Kurum'dan TOKİ açıklaması: İndirim devam edecek

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ borcunun en az yüzde 25'inin ödeyen vatandaşlara yüzde 22 indirim yapılacağını belirterek, "TOKİ Başkanlığımızca, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasını, yoğun talep üzerine bu yıl ikinci kez 21 Eylül’de tekrarlıyoruz." dedi.

Son Dakika: Bakan Kurum'dan TOKİ açıklaması: İndirim devam edecek

TOKİ peşin ödeme ya da erken ödeme indirimi yaparak, TOKİ'den ev alan vatandaşlara yüzde 22 indirim uygulayacak. Geçtiğimiz yıl da benzer bir kampanya yapılmış, borcunu erken ödeyen vatandaşlara yüzde 20 indirim uygulanmıştı.

TOKİ BORCUNUN YÜZDE 25'İNİ ÖDEYENE YÜZDE 22 İNDİRİM

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

Kampanyamızdan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, 21 Eylül – 19 Ekim 2021 tarihleri arasında başvurularını yapabilecek. Borcunun tamamını ya da en az %25’ini peşin ödeyen vatandaşlarımız %22 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

İşte Bakan Kurum'un o açıklaması;


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
yoğun istek değildir o... öyle olsa imkansız yapmazsınız. siz millete kulaklarınızı tıkamışsınız. kasada para bitmiştir....
paramız bitti kaynak oluşturuyoruz
sizi gidi beceriksizler dünyada en pahalı araç satışında ( vergilerden ) 1. yiz asgari ücretten emekli olan kişiye ortalama 2000 tl aylık bağlayın tabi mecbur çalışmaya devam çocukları da iş bulmak için tepinsin etraf emekli çalışan dolu danışmanlarınız binlerce tl alsin bunlar hangi ülkede yaşıyor neden bu kısır döngü böyle gitmez demiyor tabi doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar olsun yediklerine sayar aç kalmaz simdi maval okuyorsunuz genel halk bu istisnalar hariç hem 3 çocuk diye milletin aklı alay etmeyin herkes prof. veya memur degil olamazda zaten popülist değilim ama yuh.
Geri Dön