FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

17 Haziran Altın Bilezik Fiyatları | Bugün (17 Haziran) altın bilezik fiyatları ne kadar? 22 ayar, 18 ayar ve 14 ayar altın bilezik gram fiyatları ne kadar oldu?

Düğünlerin vazgeçilmez takıları arasında bulunan altın bilezikler, düğün sezonunun açılmasıyla da oldukça ilgi görüyor. Dolar kuruna paralel olarak hareket eden altın fiyatlarında, kurun tersine bir düşüş gözlemlendi. Dolar kurunda bir yükseliş hakimken, altın fiyatlarında bir düşüş seyri bulunuyor. 22 ayar altın bilezik gram fiyatı dün kapanışta 465 seviyesinde bulunurken, 17 Haziran gününe kapanışa yakın şekilde başladı. Peki altın bilezik fiyatları ne kadar oldu?

Dolar kurunda yaşanan yükselişle beraber altın bilezik fiyatlarında da yükseliş beklenirken, dolar kurunun aksine 22 ayar altın bilezik fiyatında düşüş gözlemlendi. 18 ayar altın bilezik dün kapanışta 371 seviyelerinde bulunurken, 14 ayar altın bilezik ise dün günü 290 seviyesinde bitirdi. Altının ons fiyatı ise yüzde 0,55 değer kaybederek 1.822 dolar seviyesine geriledi.

Analistler, teknik açıdan ons altında 1.855 ve 1.845 doların destek, 1.880 doların direnç konumunda bulunduğunu söyledi.

Canlı Borsa

Altın bilezik gram fiyatları

En Çok Aranan Haberler